Drucksachen

Zahl der Lose: 309

cca 1946 Memories of London, A Picture Souvenir of the World's Greatest City, színes képekkel illusztrált album, kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült, 32 p.
17687.

Rufpreis:
1 000 HUF

17688.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

1947 hideghéti Bittera Miklós (1887-1947) szkv. repülőszázados, főiskolai és egyetemi tanár, növénytermesztő, szakíró, a Magyar Felsőház tagja (1939-1945) gyászjelentése
17689.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

1948 Bp., A vendéglátóipari képesítővizsga anyaga, 1. szám, címlap hiányzik, félvászon kötés, kissé kopottas állapotban
17690.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Sérült papírborítóval
17691.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

1948 Munkaverseny. Az Országos Munkaverseny Iroda közleményei az üzemi versenybizottságok számára. 1948. július 8. (Kézirat gyanánt). Néhány kisebb lapszéli szakadással, 8 p.
17692.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

17693.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

15 darab régi nevesített szentkép, közte Worschitz Oszkár zsidómentő, Balogh István országgyűlési képviselő
17694.

Rufpreis:
1 400 HUF
4,55

Vegyes papírrégiség tétel: kötvény, fotók, bizonyítványok, egy sportoló aláírás
17695.

Rufpreis:
2 000 HUF

92 db litho gyűjtőkép klf témákkal füzetbe ragasztva
17696.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Vegyes papírrégiség tétel. fotók, reklámok, okmányok, stb
17697.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

20 darab klf szentkép
17698.

20 darab klf szentkép

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF