Drucksachen

Zahl der Lose: 309

1933 A Pesti Hírlap nyelvőre. Szerk.: Kosztolányi Dezső. A Pesti Hírlap ajándéka. Bp., Légrády, 224 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17638.

Rufpreis:
2 000 HUF

17639.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

1934 Pesti Hírlap Vasárnapja 49 darab száma, összességében jó állapotban.
17640.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

17641.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

cca 1935-1940 Magyar Királyi Posta, 6 db dísztávirat, közte egy dombornyomott illusztrációval + 1 db papírtasak
17643.

Rufpreis:
2 000 HUF

Valló István, Dr.: A Győri Vármúzeum és Bástyasöröző terve. Irta: --. (11 képmelléklettel.) Győr, 1935, a Győri Szemle Társaság kiadása. 11, [1] p., 4 t + a Bástya söröző látványtervei 3 db sokszorosított fotó, egészvászon mappában
17644.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

1936 Pesti Hírlap Vasárnapja 46 darab száma, összességében jó állapotban.
17645.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

1936 Kb. 100 db Berlini olimpia gyűjtői cigarettakép, fekete-fehér fotókkal, köztük több magyar vonatkozású fotóval is (Csik Ferenc, Csák Ibolya, Elek Ilona, stb) 8x12 cm
17646.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

1936 Kb. 100 db Berlini nyári és Garmisch Partenkircheni téli olimpia gyűjtői cigarettakép, fekete-fehér fotókkal, köztük több magyar vonatkozású fotóval is 17x12 cm
17647.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

17648.

Rufpreis:
2 000 HUF

17649.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,32

Dönczy Lukács Ödön: Győri karikatura-album. Rajzolta és linoleumba metszette ~    Győr, (1937.) Győri Nemzeti Hirlap ny. (2)p.+109t. Zsinórral átfűzött, korabeli (kiadói) vászonkötésben.
17650.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF