Drucksachen

Zahl der Lose: 309

1937-1938 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. I. évf. 7-10. sz., II. évf. 2., 4., 10., 12. sz. (össz. 8 db). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17651.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 A Magyar Szemle 6 db száma: XXX. köt. 2., 3., 4. sz., XXXI. köt. 1., 2., 3. sz. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1937, Magyar Szemle Társaság. Számos érdekes történelmi, társadalomtudományi, helytörténeti témájú írással (Jeszenky Sándor: Budapest patinája; Zathureczky Gyula: Magyar kisebbség Romániában; Erdélyi Géza: A Vasgárda története; stb.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17652.

Rufpreis:
1 200 HUF

17653.

Rufpreis:
1 800 HUF

1938 A Bocskay Szövetség alapszabályai 12 p.
17654.

Rufpreis:
2 400 HUF

17655.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

17656.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 Meghívó és belépőjegy Dr. Tóth Tihamér (1889-1939) püspökké szentelésére + A püspökszentelés szertartása, szétvált állapotban, 35 p.
17657.

Rufpreis:
1 400 HUF

1938 The Sketch. Christmas Presents Number. November 30, 1938. Angol nyelvű folyóirat egy száma, karácsonyi ajándék-hirdetésekkel, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
17658.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1938, 10 darab olasz turisztikai kiadvány
17659.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 Missziós Naptár. Kopott papírkötésben, a gerincen kis sérülésekkel.
17660.

Rufpreis:
1 400 HUF

17661.

Rufpreis:
5 000 HUF

1939 Esztergom, A Szűz Máriáról nevezett Szent Ferenc-rend Esztergomi Szent Antal Gimnáziumának évkönyve, 93p
17662.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF