1937-1938 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. I. évf. 7-10. sz., II. évf. 2., 4., 10., 12. sz. (össz. 8 db). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
1937 A Magyar Szemle 6 db száma: XXX. köt. 2., 3., 4. sz., XXXI. köt. 1., 2., 3. sz. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1937, Magyar Szemle Társaság. Számos érdekes történelmi, társadalomtudományi, helytörténeti témájú írással (Jeszenky Sándor: Budapest patinája; Zathureczky Gyula: Magyar kisebbség Romániában; Erdélyi Géza: A Vasgárda története; stb.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.
Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül
1938 The Sketch. Christmas Presents Number. November 30, 1938. Angol nyelvű folyóirat egy száma, karácsonyi ajándék-hirdetésekkel, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.