1921 Meghívó a debreceni Kegyes Tanítórend kétszáz éves jubileumára. Iványi Béla (1878-1964) jog- és művelődéstörténész, levéltáros, politikus részére, szecessziós ornamentikával díszített, 2 sztl. oldal
1922 A Pásztortűz c. erdélyi magyar irodalmi, művészeti és társadalompolitikai folyóirat fél évfolyama egybekötve: VIII. évf. I. félév, 1922. jan. 1. - jún. 30. Szerk.: Reményik Sándor, Walter Gyula. Cluj-Kolozsvár, 1922, Minerva. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
1925 A ciszterci rend székesfehérvári Szent István Reálgimnáziumának CXII. értesítője az 1924-25. iskolai évről. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István-ny., 86+(2) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval és gerinccel, néhány lapon beragasztott fotókkal, névsorokkal, bejegyzésekkel.
1927-1937 A Magyar Szemle 7 db száma: I. köt. 4. sz., XXVII. köt. 2. sz., XXIX. köt. 1., 2., 3., 4. sz., XXX. köt. 1. sz. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1927-1937, Magyar Szemle Társaság. Számos érdekes történelmi, társadalomtudományi, helytörténeti témájú írással (Eckhart Ferenc: Ferenc József és a Kossuth-kultusz; Csekey István: A Harmadik Birodalom alkotmánya; Zathureczky Gyula: Magyarok megfélemlítése Erdélyben; stb.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
8 db kisnyomtatvány: Városliget, Tíz éves a szabad Vác, Parthenon folyóirat 1927/XI. Székely György: Dürer Németországa, Császár Elemér: Irodalomtörténeti közlemények 46/2, Szinnyei József Magyar írók élete és munkái X/8-9. füzet 1905 Hornyánszky