Drucksachen Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3276063
17578
480
Printed Materials
1913 Bp., ifj. Mikszáth Kálmán (1885-1950) jogász, politikus, Miskolc főispánja, Mikszáth Kálmán író fiának esküvői értesítője, 23x17,5 cm 3233832
17579
480
Printed Materials
1913 A magyar gazda könyvesháza - Gazdasági könyvek jegyzéke. Bp., Franklin-ny. Tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos. 3216370
17580
480
Printed Materials
1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
3246559
17581
480
Printed Materials
1914 A Brassói lapok c. folyóirat XX. évf. 77. szám benne az erdélyi magyarság helyzetéről szóló cikkel 3277297
17582
480
Printed Materials
1914 Ferenc Ferdinánd és felesége halálára kiadott négy lapos emlékfüzet 3201850
17583
480
Printed Materials
1914-1918 Budapesti Szemle folyóirat összesen 15 darab kiadványa, szerk.: Voinovich Béla. Sérült papírkötésben.
3238553
17584
480
Printed Materials
1915 Jednota katolíckeho ľudu (IX. rocník 1. sosit). A Katolikus Népszövetség c. lap szlovák nyelvű kiadása, benne a háborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel, valamint naptár az 1916. évre. Főszerk.: Alexander Ernszt. Bp., Stephaneum-ny. Korabeli félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. 3275089
17585
480
Printed Materials
1915 Esztergom, Vaszary Kolos (1832-1915) esztergomi érsek, bíboros-hercegprímás gyászjelentése, középen hajtott, 23x29 cm 3201847
17586
480
Printed Materials
1915, Budapesti Szemle folyóirat teljes évfolyama, 12 kiadvány, 457-468. szám. Szerk.: Voinovich Béla. Sérült papírkötésben.
3281207
17587
480
Printed Materials
1915 A szombathelyi ügyvédi kamara 1914. deczember 31-ig igazolt tagjainak névsora. Szombathely, Gábriel Ágoston utóda-ny., (4) p. 3240600
17588
480
Printed Materials
1916-1918, Tolnai Világlapja 5 darab száma, vegyes állapotban 3235652
17589
480
Printed Materials
cca 1918 ,,Éljen a Munkás-paraszt Vörös Hadsereg!", ukrán nyelvű hirdetmény, kisebb szakadásokkal, sérült lapszélekkel, 31,5x45 cm / Announcement regarding the Workers' and Peasants' Red Army, in Ukrainian language, with tears, damaged edges
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF