Drucksachen

Zahl der Lose: 309

1913 Bp., ifj. Mikszáth Kálmán (1885-1950) jogász, politikus, Miskolc főispánja, Mikszáth Kálmán író fiának esküvői értesítője, 23x17,5 cm
17578.

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 A magyar gazda könyvesháza - Gazdasági könyvek jegyzéke. Bp., Franklin-ny. Tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos.
17579.

Rufpreis:
1 600 HUF

1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
17580.

Rufpreis:
8 000 HUF

1914 A Brassói lapok c. folyóirat XX. évf. 77. szám benne az erdélyi magyarság helyzetéről szóló cikkel
17581.

Rufpreis:
2 000 HUF

1914 Ferenc Ferdinánd és felesége halálára kiadott négy lapos emlékfüzet
17582.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914-1918 Budapesti Szemle folyóirat összesen 15 darab kiadványa, szerk.: Voinovich Béla. Sérült papírkötésben.
17583.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915 Jednota katolíckeho ľudu (IX. rocník 1. sosit). A Katolikus Népszövetség c. lap szlovák nyelvű kiadása, benne a háborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel, valamint naptár az 1916. évre. Főszerk.: Alexander Ernszt. Bp., Stephaneum-ny. Korabeli félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
17584.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915 Esztergom, Vaszary Kolos (1832-1915) esztergomi érsek, bíboros-hercegprímás gyászjelentése, középen hajtott, 23x29 cm
17585.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915, Budapesti Szemle folyóirat teljes évfolyama, 12 kiadvány, 457-468. szám. Szerk.: Voinovich Béla. Sérült papírkötésben.
17586.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915 A szombathelyi ügyvédi kamara 1914. deczember 31-ig igazolt tagjainak névsora. Szombathely, Gábriel Ágoston utóda-ny., (4) p.
17587.

Rufpreis:
3 000 HUF

1916-1918, Tolnai Világlapja 5 darab száma, vegyes állapotban
17588.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1918 ,,Éljen a Munkás-paraszt Vörös Hadsereg!", ukrán nyelvű hirdetmény, kisebb szakadásokkal, sérült lapszélekkel, 31,5x45 cm / Announcement regarding the Workers' and Peasants' Red Army, in Ukrainian language, with tears, damaged edges
17589.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF