Drucksachen

Zahl der Lose: 309

1861 Sürgöny 1. évfolyam 128., 187., 188., száma
17530.

Rufpreis:
2 400 HUF

17531.

Rufpreis:
1 800 HUF

17532.

Rufpreis:
3 000 HUF

17533.

Rufpreis:
4 000 HUF

1861 ,,Kivonat Vas megye 1861-ik évi Augustus 5-én Szombathelyen folytatva tartott bizottmányi közgyülésének jegyzőkönyvéből", benne Vas megye Deák Ferenchez írt nyílt levelével, hajtva, kisebb sérülésekkel, 38x24 cm
17534.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Hon politikai és közgazdászati napilap 1868 november 5-i száma
17535.

Rufpreis:
1 000 HUF

17536.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1874 Irodalmi Értesítő Buzárovits Gusztáv (ezelőtt Sartori K.) könyv-, zene- és műkereskedéséből Esztergomban (Gran). 1. sz. Magyar feliratú szentképek jegyzéke. Esztergom, Horák Egyed-ny., 2 sztl. lev.
17537.

Rufpreis:
1 800 HUF

17538.

Rufpreis:
8 000 HUF

17539.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Egyetértés napilap 1884 április 5 szombati száma
17540.

Rufpreis:
1 000 HUF

1888-1945 3 db gyászjelentés, kettő a vajdasági (Antalfalva / Kovačica) Bossán családhoz fűződő + Kató Lajos, a polgári Signum Laudis-szal kitüntetett ny. m. kir. állampénztári főigazgató. Változó állapotban.
17541.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF