Drucksachen

Zahl der Lose: 309

1889 Pesti Napló 40. évf 32. szám Rudolf trónörökös halálhírével és következményeinek taglallásával
17542.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

19. sz. vége, de Voisin grófné Marie Taglioni (1804-1884) híre balett-táncosnő művészete nyomatokon, 10 db, vegyes méretben
17543.

Rufpreis:
1 000 HUF

1889 Arad, Wittmann Károly vendéglője, díszes litografált étlap / menükártya, kis törésnyomokkal, 16x10,5 cm
17544.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1898 Gyula, Fehér Kereszt Bál táncrendje, foltos, ceruza nélkül
17545.

Rufpreis:
2 400 HUF

17546.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17547.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
17548.

Rufpreis:
2 000 HUF

17549.

Rufpreis:
2 400 HUF

17550.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Címerek (Osztrák-Magyar Monarchia, német és amerikai államok, stb.), 5 db színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, részben sérült lapszélekkel, 24x30,5 cm és 24x15 cm
17551.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 5 db képes füzet, képeslap leporello Ricordo di Tripoli, Milano, Firenze, klap füzet Tunis, Nürnberg
17552.

Rufpreis:
3 000 HUF

17553.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF