Drucksachen Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3277296
17542
480
Printed Materials
1889 Pesti Napló 40. évf 32. szám Rudolf trónörökös halálhírével és következményeinek taglallásával 3277441
17543
480
Printed Materials
19. sz. vége, de Voisin grófné Marie Taglioni (1804-1884) híre balett-táncosnő művészete nyomatokon, 10 db, vegyes méretben 3280825
17544
480
Printed Materials
1889 Arad, Wittmann Károly vendéglője, díszes litografált étlap / menükártya, kis törésnyomokkal, 16x10,5 cm 3282196
17545
480
Printed Materials
1898 Gyula, Fehér Kereszt Bál táncrendje, foltos, ceruza nélkül 3120444
17546
480
Printed Materials
3199837
17547
480
3200
Printed Materials
3253942
17548
480
Printed Materials
cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p 3262674
17549
480
Printed Materials
3251180
17550
480
Printed Materials
3258218
17551
480
Printed Materials
cca 1900 Címerek (Osztrák-Magyar Monarchia, német és amerikai államok, stb.), 5 db színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, részben sérült lapszélekkel, 24x30,5 cm és 24x15 cm 3258466
17552
480
Printed Materials
cca 1900 5 db képes füzet, képeslap leporello Ricordo di Tripoli, Milano, Firenze, klap füzet Tunis, Nürnberg
3141876
17553
480
Printed Materials
cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF