https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 184

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
1
12389.

Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
1
12390.

Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
1
12391.

Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm
1
12392.

Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm
1
12393.

Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gavallér bot, feketére pácolt fa, madármintás fogóval, ezüst (Ag) gyűrűvel, h: 93 cm
1
12394.

Gavallér bot, feketére pácolt fa, madármintás fogóval, ezüst (Ag) gyűrűvel, h: 93 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm
1
12395.

Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
1
12396.

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival
1
12397.

Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.
1
12398.

Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szecessziós bronz íróasztali szett, korának megfelelő állapotban, hiánnyal, h: 36 cm alatt.
1
12399.

Szecessziós bronz íróasztali szett, korának megfelelő állapotban, hiánnyal, h: 36 cm alatt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm
1
12400.

cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse