Antik Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2844772
12389
480
9500
Antique
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm 3039627
12390
480
11000
Antique
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
3044217
12391
480
Antique
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
3054020
12392
480
Antique
Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm 3053968
12393
480
9500
Antique
Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm 3183622
12394
480
Antique
Gavallér bot, feketére pácolt fa, madármintás fogóval, ezüst (Ag) gyűrűvel, h: 93 cm 3183624
12395
480
15000
Antique
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm
3183835
12396
480
Antique
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
3097479
12397
480
48000
Antique
3177041
12398
480
14000
Antique
3193785
12399
480
Antique
Szecessziós bronz íróasztali szett, korának megfelelő állapotban, hiánnyal, h: 36 cm alatt. 3150787
12400
480
Antique
cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF