Antik Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3220807
12401
480
24000
Antique
1918, Ostyasütő. Kovácsolt vas, egyik lapon a keresztre felfutó életfa motívumával, másik lapon dátummal és monogrammal, h: 82 cm /// A wrought iron ostya baker from 1918, featuring a tree of life motif climbing the cross on one side and a date with a monogram on the other side. It measures approximately 82 cm in height.
3249287
12402
480
Antique
Antik porcelán pipa, monogramos, fém szerelékkel, jó állapotban 18 cm 3277673
12403
480
Antique
Jugendstil nőalakos ón kínáló, fogója restaurált, 30x29 cm 3276679
12404
480
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Díszdoboz. Jelzett, 15x15 cm 3276049
12405
480
9500
Antique
3276057
12406
480
Antique
Asztali tükör, fa keretben, bronzírozott fém szerelékkel, pótolt résszel, m: 42,5 cm
3278339
12407
480
Antique
Antik konyhai fűszertartó szekrényke, porcelán fogókkal, 26x19 cm 3253133
12408
480
Antique
12 db kínai jáde béka figura, eredeti dobozában egyenként 5 cm 3277236
12409
480
4600
Antique
Gyertyatartó. szecessziós nőalakot formázó krómozott réz. 23 cm 3277858
12410
480
Antique
Mini széf, persely, coin bank. Öntöttvas, áttört, kulcs nélkül 19 cm 3273042
12411
480
Antique
Háziáldás. Üvegre festett német nyelvű. XIX. sz. Dekoratív, aranyozott fakeretben Külső méret 35x41 cm 3273046
12412
480
Antique
Pezsgősvödör. Alpakka, jelzett gravírozott m: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF