Antik

Zahl der Lose: 184

1918, Ostyasütő. Kovácsolt vas, egyik lapon a keresztre felfutó életfa motívumával, másik lapon dátummal és monogrammal, h: 82 cm /// A wrought iron ostya baker from 1918, featuring a tree of life motif climbing the cross on one side and a date with a monogram on the other side. It measures approximately 82 cm in height.
12401.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Antik porcelán pipa, monogramos, fém szerelékkel, jó állapotban 18 cm
12402.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jugendstil nőalakos ón kínáló, fogója restaurált, 30x29 cm
12403.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tevan Margit (1901-1978): Díszdoboz. Jelzett, 15x15 cm
12404.

Rufpreis:
10 000 HUF

12405.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Asztali tükör, fa keretben, bronzírozott fém szerelékkel, pótolt résszel, m: 42,5 cm
12406.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Antik konyhai fűszertartó szekrényke, porcelán fogókkal, 26x19 cm
12407.

Rufpreis:
8 000 HUF
16

12 db kínai jáde béka figura, eredeti dobozában egyenként 5 cm
12408.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Gyertyatartó. szecessziós nőalakot formázó krómozott réz. 23 cm
12409.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
10

Mini széf, persely, coin bank. Öntöttvas, áttört, kulcs nélkül 19 cm
12410.

Rufpreis:
8 000 HUF

Háziáldás. Üvegre festett német nyelvű. XIX. sz. Dekoratív, aranyozott fakeretben Külső méret 35x41 cm
12411.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pezsgősvödör. Alpakka, jelzett gravírozott m: 23 cm
12412.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF