Antik

Zahl der Lose: 184

12353.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Hatalmas velencei stílusú, gyertyatartót kezében tartó szerecsen figurájával díszített állólámpa. Működik. Polikróm festésű fa / fapréselmény, festett vas, kis kopásokkal, m: 195 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12354.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Empír szobor asztaldísz, táncoló nőalakkal, bronz, m: 32 cm
12355.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Ecce Homo. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 78x130 cm
12356.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Golgota. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 84x125 cm
12357.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Krisztus Pilátus előtt. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 80x120 cm
12358.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

12359.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12360.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Diskay Lenke (1924-1980): 5 db fa nyomódúc, egyik hátoldalán jelzett, részben sérült, 45,5x35 és 52×35,5 cm közötti méretekben
12361.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szabó Gyula (1907 - 1972): Gyertyatartó. Jelzett, m:12 cm
12362.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hegyi György (1922-2002): Trnovoi triptichon III. Mozaik, fa. Hátoldalán jelzett. Fémkeretben, 60×37 cm
12363.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Antik ikon - Szent Irén. cca 19. sz., kopással, 17,5x11 cm
12364.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF