https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 184
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3047415
12377
480
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047421
12378
480
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Asztalközép kínáló. Ezüstözött alpakka testtel, fodros tejüveg kínálórésszel, d: 27 cm, m: 28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2800543
12379
480
0
2400
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2872420
12380
480
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Leveles asztali lámpa, fém, hibátlan üveg, új vezetékezéssel. 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2919359
12381
480
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Banklámpa, asztali lámpa, üveg búrával, modern, nincs kipróbálva, m: 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149929
12382
480
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik monogramos sétabot, feketére pácolt fa korall fejjel, h: 95 cm 3150185
12383
480
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Bronz állatfej mintás asztali lámpa, márvány talapzaton, állatbőr mintás ernyővel, m: 48 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3150174
12384
480
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Art deco ezüstözött italtartó, fa talpakkal, hozzá 3 darab modern boros üveg, kiöntő dugóval, m: 37 cm 3097460
12385
480
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1899 Berndorf ezüstözött gyertyatartó. Kopott, m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3097499
12386
480
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2714085
12387
480
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844318
12388
480
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse