Antik Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3277736
12365
480
4200
Antique
cca 1900 Melki apátság látképe, gyöngyház berakásos fotónyomat, fakeretben, 18x30 cm
3278781
12366
480
15000
Antique
Bednay Dezső (1923-2013): Kompozíció. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, fakeretben, 24×11,5 cm 3282080
12367
480
Antique
Villeroy & Boch Dresden ezüstözött alpakka tortatál, fajansz betéttel, faág fogókkal, jelzett, h: 37 cm 3281923
12368
480
Antique
Calcorex mechanikus kalkulátor. cca 1955, Jugoszlávia, TRS Zagreb Számítógépgyár, kopással, 34x14 cm /// Calcorex mechanical calculator. Approx. 1955, Yugoslavia, TRS Zagreb Computer Factory, with wear, 34x14 cm. 3242705
12369
480
Antique
Leveles kínáló tál ca 1900.Réz, 23x30x15 cm 3242694
12370
480
Antique
Szecessziós ón kínáló tál. ca 1900. 41x24 cm
2948980
12371
480
Antique
3239614
12372
480
Antique
Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
2810135
12373
480
22000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
3183940
12374
480
Antique
1930, Márvány tál, patinált fém lóalakkal, "M. Kir. 2. honvéd hiradó század tisztikarának tiszteletdíja 1930" felirattal. Javított, d: 29 cm
2810181
12375
480
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
3037834
12376
480
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF