Antik

Zahl der Lose: 184

cca 1900 Melki apátság látképe, gyöngyház berakásos fotónyomat, fakeretben, 18x30 cm
12365.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Bednay Dezső (1923-2013): Kompozíció. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, fakeretben, 24×11,5 cm
12366.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Villeroy & Boch Dresden ezüstözött alpakka tortatál, fajansz betéttel, faág fogókkal, jelzett, h: 37 cm
12367.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Calcorex mechanikus kalkulátor. cca 1955, Jugoszlávia, TRS Zagreb Számítógépgyár, kopással, 34x14 cm /// Calcorex mechanical calculator. Approx. 1955, Yugoslavia, TRS Zagreb Computer Factory, with wear, 34x14 cm.
12368.

Rufpreis:
8 000 HUF

Leveles kínáló tál ca 1900.Réz, 23x30x15 cm
12369.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós ón kínáló tál. ca 1900. 41x24 cm
12370.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12371.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
12372.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12373.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12374.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12375.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12376.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF