Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 35

Hungarian Athletes Freedom Tour. Arranged with the aid of Sports Illustrated. New York, 1956., Sports Illustated, 8 sztl. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Benne magyar olimpikonokkal és edzőkkel, az 1956-os Melbournei olimpia magyar hőseivel: Bodó Andrea, Bordi János, Deutsch József, Dobay Gyula, Domján Árpád, Domolky Lidia, Gergely János, Gerlach József, Gróf Ödön, Gyarmaty Olga, Hámori Jenő, Hernek István, Hoszpodár Zoltán, Iglói Mihály, Jekelfalussy-Piller György, Jeney László, Kárpáti György, Keresztes Attila, Korondi Mária, Magay Dániel, Magyar László, Martin Miklós, Molnár Miklós, Nádori László, Nagy Gábor, Nagy Márta, Ördög Zsuzsa, Papp Bálint, Kerrich Bála, Sakovits József, Siak Ferenc, Székely Ripszima, Szőke Kató, Tábori László, Jakach Attila, Dr. Török Zoltán , Zádor Ervin, Zimonyi Robert. Kiadói papírkötés. Rendkívül ritka!
19200.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jones, Bruce: A Forma-1 enciklopédiája. Nigel Mansell előszavával. Bp., 2005, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19201.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ozoray (Schenker) Zoltán: Tőrvívás. [Bp.,1955], Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Ritka!
19202.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tilli Endre - Rerrich Béla: A kardvívás. Bp., 1954, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Dicsőségtáblájával, benne országos bajnokokkal, valamint olimpiai és világbajnokokkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 1100 példányban.
19203.

Rufpreis:
10 000 HUF

1912 Magyar Sakkujság 2. évf. 11. sz., 1912. nov. 10., "Mutatványszám" bélyegzéssel; 3. évf. 3-6.,10-11. sz., 1913. márc. 10-jun. 10.,okt. 10., dec. 10. Győr, Pannonia-ny., 211-230 p.; 45-112,161-192+III-VI p. Hozzákötve: 1942 Vasárnapi Könyv. XXXII. évf. 12. sz. Benne: "Sakkjáték Európában", 8 p. Átkötött félvászon-kötés, papír védőborítóban, kopott borítóval.
19204.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szendrő Szabolcs-Németh Géza: Fél lábbal a csúcson. A szerző, Szendrő Szabolcs (1946-) hegymászó, az 1996-os első magyar Mount Everest expedíció tagja által DEDIKÁLT példány! Bp., 1997, Korona. Kiadói papírkötés, tartalomjegyzékben tollas aláhúzásokkal.
19205.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19206.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19207.

Rufpreis:
1 800 HUF

19208.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dobó Ferenc: Sporthorgászat. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 376+(2) p. Második, bővített kiadás. A borító Repcze János munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban, néhány a fűzéstől elváló és egy kijáró lappal.
19209.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az Országos Testnevelési Tanács kiadványai, 8 db: Testnevelési utasítás. II. rész: Testnevelési és sportágak. 1., 2., 3., 4., 6-A., 6-B., 7., 9. füzetek. Bp., 1926, Stádium. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban, a borítókon a Cserkészbolt-Szövetkezet bélyegzőjével.
19210.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kelemen Aurél: A modern lawn tennis sport. Bp., 1925, Szerző. Kiadói papírkötés, sérült gerinc (ragasztott), sérült címlap, kopottas állapotban.
19211.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF