19211.
Beendet 480. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Kelemen Aurél: A modern lawn tennis sport. Bp., 1925, Szerző. Kiadói papírkötés, sérült gerinc (ragasztott), sérült címlap, kopottas állapotban.