Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3280558
19212
480
Books: Sports, Chess, Alpinism
Nagy Béla: Futballkrónika 1901-1959. Válogatott mérkőzések, válogatott történetek. MLSZ Kiskönyvtár 1. (Aláírt!) Bp., 1981, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Béla aláírásával + számos további aláírással (Gulácsi Sándor, Dálnoki József, Ambrózy István, stb.) 3280791
19213
480
1956 A Melbournei Olimpia. Szerk.: Pásztor Lajos, Szebenyi Sándor, Szepes Béla. Bp., 1956, Sport,(Október 23.-ny.), 61+3 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, hajtott, kopott , kissé szakadt borítóval, foltos.
3245863
19214
480
David Beckham. Futball, család, hírnév. Tom Watt közreműködésével. Ford.: Odze György, Dénes Tamás. Bp., 2003, Saxum. Kiadói papírkötés.
3278953
19215
480
1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz.
3280754
19216
480
A Pictoriual Report Olimpics 1964. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés,83+1 p.
3244318
19217
480
3277090
19218
480
2008 National Geographic Magyarország - Olimpiai különszám (Pekingi olimpia), kiadói papírkötés, 120 p.
3112518
19219
480
Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben
2871556
19220
480
Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben
3214654
19221
480
3279688
19222
480
A sport. Szerk.: Laczkó Géza. Pesti Napló Könyvek. Bp., [1936], Pesti Napló - Az Est Lapkiadó Rt. - Magyarország Napilap Rt., 336 p. Byssz Róbert illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. 3167785
19223
480
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF