Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 35

Nagy Béla: Futballkrónika 1901-1959. Válogatott mérkőzések, válogatott történetek. MLSZ Kiskönyvtár 1. (Aláírt!) Bp., 1981, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Béla aláírásával + számos további aláírással (Gulácsi Sándor, Dálnoki József, Ambrózy István, stb.)
19212.

Rufpreis:
2 400 HUF

1956 A Melbournei Olimpia. Szerk.: Pásztor Lajos, Szebenyi Sándor, Szepes Béla. Bp., 1956, Sport,(Október 23.-ny.), 61+3 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, hajtott, kopott , kissé szakadt borítóval, foltos.
19213.

Rufpreis:
2 400 HUF

David Beckham. Futball, család, hírnév. Tom Watt közreműködésével. Ford.: Odze György, Dénes Tamás. Bp., 2003, Saxum. Kiadói papírkötés.
19214.

Rufpreis:
1 600 HUF

1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz.
19215.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Pictoriual Report Olimpics 1964. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés,83+1 p.
19216.

Rufpreis:
2 000 HUF

19217.

Rufpreis:
1 200 HUF

2008 National Geographic Magyarország - Olimpiai különszám (Pekingi olimpia), kiadói papírkötés, 120 p.
19218.

Rufpreis:
1 400 HUF

19219.

Rufpreis:
2 400 HUF

19220.

Rufpreis:
5 000 HUF

19221.

Rufpreis:
2 000 HUF

A sport. Szerk.: Laczkó Géza. Pesti Napló Könyvek. Bp., [1936], Pesti Napló - Az Est Lapkiadó Rt. - Magyarország Napilap Rt., 336 p. Byssz Róbert illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19222.

Rufpreis:
1 600 HUF

19223.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF