Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 35

19224.

Rufpreis:
800 HUF

Bozóky Péter - Nagy Sándor: Úttörőgárdista járőrverseny. Tapasztalatcsere IV. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
19225.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19226.

Rufpreis:
1 000 HUF

19227.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

19228.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. köt.: Amatőr sakkelmélet. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
19229.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Serényi János: A bátrak harca. Beszélgetések a kalandos életű, 10 danos karatemesterrel Masutatsu Oyamával. Bp., 1988, Origo-press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19230.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
19231.

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrődi Lajos: Akik nem ismerik a félelmet. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19232.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földessy János: Olimpiai kis lexikon. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 5800 példányban.
19233.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Sporttörténelmi Kiállítás. A Magyar Nemzeti Múzeum Kiállításai IV. Bp., 1926. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19234.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF