Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
Bozóky Péter - Nagy Sándor: Úttörőgárdista járőrverseny. Tapasztalatcsere IV. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
Bill Holder: Drag Racing. New York, 1993, Smithmark. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. köt.: Amatőr sakkelmélet. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.