Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Réthly Antal: Az első magyar adriai kutatóút meteorológiai eredményei. (1913. okt. 11-31.) A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszterium fennhatósága alatt álló M. Kir. Orsz. Meteorológiai és Földmágnességi Intézet kisebb kiadványai - Új sorozat 18. sz. Bp., 1944, szerzői kiadás (Vác, Kapisztrán-ny.), 27+(1) p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
20338.

Rufpreis:
2 000 HUF

20339.

Rufpreis:
1 400 HUF

20340.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bábolnai arab méneskönyv /Arabian Stud Book of Bábolna. IV. kötet. Bábolna, 1987. Felelős Kiadó: Dr. Burgert Róbert. 59p. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészműbőr-kötésben, jó állapotban.
20341.

Rufpreis:
2 800 HUF

A ló - Nemzeti lókiállítás. Kiállításvezető. Szerk. Estók János. Bp., 2011. Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben
20342.

Rufpreis:
2 400 HUF

Flandhoffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Bp., 1985, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20343.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eisenbund-Garvey-Wigner Az atommag szerkezete Akadémiai Kiadó, 1969 144p. Kiadói egészvászon kötésben + Jánossy Lajos A valószínűségelmélet alapjai és néhány alkalmazása, különös tekintettel mérési eredmények kiértékelésére Tankönyvkiadó 1967. A tétel első darabja a kor legmagasabb színvonalán álló alapmű, egyik szerzője Wigner Jenő, magyar származású, Nobel-díjas fizikus, aki ehhez a magyar kiadáshoz szívhez szóló előszót is írt.
20344.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF