Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Bp.,é.n.,(Wodianer F. és Fiai-ny.), 623 p. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval. A Ludovika Akadémia magas színvonalú matematika tankönyve volt.
20326.

Rufpreis:
1 600 HUF

20327.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+840 p.+XVI t. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, nagyon szép állapotban
20328.

Rufpreis:
3 000 HUF

20329.

Rufpreis:
1 800 HUF

20330.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20331.

Rufpreis:
1 200 HUF

20332.

Rufpreis:
1 000 HUF

20333.

Rufpreis:
1 800 HUF

20334.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

20335.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

20336.

Rufpreis:
1 000 HUF

20337.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF