Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Szily Kálmán et al: Természettudományi közlöny, 1875, 101-112. füzet egybekötve, Bp., 1878, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20302.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szily Kálmán - Petrovits Gyula: Természettudományi közlöny, 1872, 29-40. füzet egybekötve, Bp., 1872, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20303.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szily Kálmán et al: Természettudományi közlöny, 1877, 89-100. füzet egybekötve, Bp., 1877, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20304.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szily Kálmán - Petrovits Gyula: Természettudományi közlöny, 1873, 41-52. füzet egybekötve, Bp., 1873, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok.
20305.

Rufpreis:
2 400 HUF

20306.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20307.

Rufpreis:
2 400 HUF

20308.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balogh János: Bioszféra-expedíció. (Dedikált!) Bp., 1980, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Balogh János (1913-2002) Kossuth- és Széchenyi-díjas zoológus, ökológus, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált példány.
20309.

Rufpreis:
2 800 HUF

Széll Lajos: Életmentés és egészségtan. Elemi és polgári iskolai tankönyv. Pályamű. Bp., 1885., M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda, 82 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20310.

Rufpreis:
2 800 HUF

Benes Lajos dr.: Sürgős sebészi műtétek tájanatómiája és műtéttana. Bp., 1940, Eggenberger. Újrakötött félvászon kötés, az eredeti borító ráragasztva, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
20311.

Rufpreis:
2 800 HUF

Abonyi [Lajos] - Anghi [Csaba] - Kukuljevič [József] - Vajda [Tódor]: Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell... Egészség-Könyvtár XXXI. köt. Bp., [1937], Országos Közegészségügyi Egyesület, 165+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Átkötött modern papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20312.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mein Körper. Ein medizinisches Sammelwerk unter überwiegender Beteiligung des Universitäs-Professors Dr. Med. Martin Sendenholm [...]. Leipzig / Wien / Zürich, 1931, Dr. Karl Meyer. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20313.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF