Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Dr. Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó, kissé kopott egészvászon kötés.
20314.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berczeller István: A gyógyító masszázs irányelvei. Előszóval ellátta bilkei Pap Lajos. Bp., [1936], Rózsavölgyi és Társa, 56+(4) p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
20315.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Han Weinert: Az ember származása. Bp., Novák Rudolf és Társa. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. Hans Weinert (1887-1967) német antropológus, a Kieli Egyetem Antropológiai Intézetének igazgatója, a nemzetiszocialista faji higiénia elkötelezett híve a náci korszakban.
20316.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Balogh Géza: Tanulmányok a neurologia és a psychiatria köréből 1924-1926. 1926, Pápai Ernő Műintézete, papírkötés.
20317.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csaplak Andor (szerk.): Dr. Hille Alfréd emlékkönyv. Bp., 1985, Magyar Meteorológiai Társaság, papírkötés.
20318.

Rufpreis:
2 000 HUF

Völgyesi Ferenc: Az orvosi hipnózis. Bp., 1963., Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20319.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csiki Ernő: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész, 2. füzet. Útmutató a rovarok, pókok és százlábúak gyűjtésére, konzerválására és rovargyűjtemények berendezésére. Bp., 1925., Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött papírkötés.
20320.

Rufpreis:
1 800 HUF

Neuendorff, [Richard]: Praktische Mathematik. I. Teil: Graphisches und numerisches Rechnen. Aus Natur und Geisteswelt 341. Bändchen. Leipzig, 1911, B. G. Teubner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20321.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kneipp, [Sebastian] Sebestyén: Vizkurám, melyet több mint 35 éves tapasztalat alapján kipróbálva és a betegségek gyógyítása és az egészség megóvása czéljából irt - - . Ford.: Baján Miksa. Az eredeti mű 52-iki, jubileumi kiadása után javította és átdolgozta: Kelen József. Bp., 1896, Athenaeum, 362 p.+ (14) p. Második, bővített kiadás. Félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
20322.

Rufpreis:
1 400 HUF
21

Weininger, Ottó: Nem és jellem. Bp., 1913, Dick Manó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20323.

Rufpreis:
1 200 HUF

20324.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der besondern und allgemeinen Arithmetik für Praktiker zunächst für das Selbststudium gemeinverständlich abgefaßt. Wien, 1848. Carl Gerold, 584 p + 48t. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben. + Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der Geometrie für Praktiker gemeinverständlich zunächst für das Selbststudium abgefaßt. Wien, 1850. Carl Gerold, 748p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20325.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF