Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 31

20574.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erdélyi Lajos: Régi zsidó temetők művészete. Bukarest, 1980, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kissé szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
20575.

Rufpreis:
1 600 HUF

20576.

Rufpreis:
1 600 HUF

Abraham B. Yehoshua: The liberating bride. 2001, Kibbutz Ha'Moheed Publishing House - Siman Kraya Books. Kiadói papírkötés, autográf bejegyzéssel.
20577.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kis Szentírás. Szerk.: Frenkel Bernát. Rövidített lenyomat a szerkesztő kiadásában, Edelstein Bertalan, Fényes Mór, Hevesi Simon, Kandel Sámuel, Pfeiffer-Pap Izsák, Weisz Miksa és Zsoldos Jenő közreműködésével 4 illusztrált kötetben megjelent ,,Szentírás a család és az iskola részére" című szentírásfordítás szövegének. Bp.,1933., Szerkesztő, (Neuwald Illés-ny.), 574 p.+16 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, a borítón "A pesterzsébeti izraelita hitközség nászajándéka", kijáró címlappal, feltehetőleg a végén néhány lap hiánnyal (2lap?), kopott borítóval, laza fűzéssel.
20578.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiszely Gábor: Hallom, Izráel. A másik Szentföld. A szerző, Kiszely Gábor (1949-2011) író, történész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996, Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés.
20579.

Rufpreis:
1 400 HUF

20580.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF