Erdélyi Lajos: Régi zsidó temetők művészete. Bukarest, 1980, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kissé szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
Kis Szentírás. Szerk.: Frenkel Bernát. Rövidített lenyomat a szerkesztő kiadásában, Edelstein Bertalan, Fényes Mór, Hevesi Simon, Kandel Sámuel, Pfeiffer-Pap Izsák, Weisz Miksa és Zsoldos Jenő közreműködésével 4 illusztrált kötetben megjelent ,,Szentírás a család és az iskola részére" című szentírásfordítás szövegének. Bp.,1933., Szerkesztő, (Neuwald Illés-ny.), 574 p.+16 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, a borítón "A pesterzsébeti izraelita hitközség nászajándéka", kijáró címlappal, feltehetőleg a végén néhány lap hiánnyal (2lap?), kopott borítóval, laza fűzéssel.
Kiszely Gábor: Hallom, Izráel. A másik Szentföld. A szerző, Kiszely Gábor (1949-2011) író, történész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996, Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés.