1 800 HUF
Kis Szentírás. Szerk.: Frenkel Bernát. Rövidített lenyomat a szerkesztő kiadásában, Edelstein Bertalan, Fényes Mór, Hevesi Simon, Kandel Sámuel, Pfeiffer-Pap Izsák, Weisz Miksa és Zsoldos Jenő közreműködésével 4 illusztrált kötetben megjelent ,,Szentírás a család és az iskola részére" című szentírásfordítás szövegének. Bp.,1933., Szerkesztő, (Neuwald Illés-ny.), 574 p.+16 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, a borítón "A pesterzsébeti izraelita hitközség nászajándéka", kijáró címlappal, feltehetőleg a végén néhány lap hiánnyal (2lap?), kopott borítóval, laza fűzéssel.