Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 31

Rabbi Y. M. No.: Judaism in practice. Verbal things. Written and edited by Saul Mayzlish. Masada. Ramat Gan, 1978, Palai Priting Works Ltd. Kiadói kartonált papírkötés.
20562.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rabbi Adin Steinsaltz: The essential Talmud. Yediot Aharonot edition. London-Jerusalem, 1977, Weidenfeld - Nicolson - Edanim Publishers. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
20563.

Rufpreis:
2 800 HUF

Shmuel Ashkenazi - Dov Jarden: A treasury of initials in language and literature from ancient times to the present day. Jerusalem,1978,Reuven Mass. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
20564.

Rufpreis:
2 800 HUF

David Pinski - Perez Hirschbein - Z. Levin - Leon Kobrin: Six plays of the jiddish theatre. Second series. Translated and edited by Isaac Goldberg. Boston, én.,John W. Luce. Angol nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, ex libris-szel.
20565.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára... Magyarra fordította: Schön József. IV. köt.: jóm-kippur ünnepre. Bp., é.n., Schwarz Ignacz. Héber-magyar kétnyelvű könyv aranyozott dombornyomott egészbőr kötésben kissé sérült
20566.

Rufpreis:
2 000 HUF

The Shoah (Holocaust) In Lithuania. Edited by Joseph Levinson. Vilnius, 2006, The Vilna Gaon Jewish State Museum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20567.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dan Pines: A foreign-Hebrew hotel. Foreign words, names and idioms in Hebrew. Tel Aviv, 1969,Amichai. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóban.
20568.

Rufpreis:
2 800 HUF

Héber nyelvű vallási könyv. Tel-Aviv, 1975, Sinai. Kiadói kemény-kötés.
20569.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsidótörvények Horthy Miklós kormányzósága idejéből. Bp., é.n., Tett és Védelem Alapítvány, 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
20570.

Rufpreis:
1 000 HUF

David Grossman: See Under 'Love'. 1987, Kibbutz Ha'Moheed Publishing House - Siman Kraya Books. Kiadói papírkötés.
20571.

Rufpreis:
1 600 HUF

Batya Gur: Cohabitation. Murder in a kibbutz. A detective novel. Jerusalem, 1992, Keter. Kiadói papírkötés.
20572.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdős Gábor: Hol van az Isten? Versek. (Verseskötet az 1944-ben mártírhalált haltak emlékére). Bp., 1948, Gács és Szűcs-ny., 48+(2) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval, a címlapon a Pesti Izraelita Hitközség ajándékozási bejegyzésével.
20573.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF