Gläser

Zahl der Lose: 454

cca 1960/70 Murano buborékos design üvegváza jelzés nélkül, m: 26 cm
12083.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Üvegballon. Zöldes árnyalatú hutaüveg, Parád, cca 19. sz. vége, hibátlan, m: 35,5 cm
12084.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Antik iparművész kraklé üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12085.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, gömb alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 9,5 cm
12086.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 7,5 cm
12087.

Rufpreis:
6 000 HUF

Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis pattogzással, d: 15 cm
12088.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12089.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cseh türkiz színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
12090.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cseh mangán színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
12091.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
12092.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kosta Boda díszpohár. Terv.: Ulrica Hydman Vallien. Címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12093.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Schribska cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm
12094.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF