Gläser Zahl der Lose: 454
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3229252
12083
479
6500
Glass-objects
cca 1960/70 Murano buborékos design üvegváza jelzés nélkül, m: 26 cm 3173774
12084
479
3800
Glass-objects
Üvegballon. Zöldes árnyalatú hutaüveg, Parád, cca 19. sz. vége, hibátlan, m: 35,5 cm
3186594
12085
479
6500
Glass-objects
Antik iparművész kraklé üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
3164413
12086
479
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, gömb alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 9,5 cm
3164443
12087
479
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 7,5 cm
3162257
12088
479
Glass-objects
Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis pattogzással, d: 15 cm 3159564
12089
479
Glass-objects
3159554
12090
479
Glass-objects
Cseh türkiz színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
3159563
12091
479
Glass-objects
Cseh mangán színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
3135974
12092
479
6500
Glass-objects
EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
3135970
12093
479
Glass-objects
Kosta Boda díszpohár. Terv.: Ulrica Hydman Vallien. Címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3186607
12094
479
8500
Glass-objects
Schribska cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF