Gläser Zahl der Lose: 454
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3163684
12095
479
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, minimális kopottsággal, m: 9 cm
2829268
12096
479
Glass-objects
Vörös-fehér kristály váza. Metszett, csiszolt, festett hibátlan. 31 cm 2565693
12097
479
Glass-objects
3227208
12098
479
Glass-objects
cca 19. sz. második fele, Szecessziós üvegkancsó. Festett hutaüveg, kopással, m: 33 cm
3162611
12099
479
Glass-objects
Szódás, szikvizes palack ritka formával 37 cm 3162630
12100
479
Glass-objects
Kárász György szikvízgyára sárospatak feliratos szódás, szikvizes palack jelzett fejjel Csepel Németh Félix 31 cm
3225238
12101
479
Glass-objects
Murano mohazöld anyagában színezett váza, hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 41 cm 3164334
12102
479
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 9,5 cm
3164430
12103
479
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 9 cm 3223996
12104
479
Glass-objects
1939 Dimitrie Bozian Seitin, (Sajtény, Erdély) feliratos szódás, szikvizes üveg, sárkányos csőrrel. 31 cm 3223995
12105
479
Glass-objects
cc 1930 Minerva Cluj (Kolozsvár, Erdély) feliratos szódás, szikvizes üveg, sárkányos csőrrel. 31 cm
3135971
12106
479
Glass-objects
Karacg Berekfürdői krakléüveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF