Gläser

Zahl der Lose: 454

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, minimális kopottsággal, m: 9 cm
12095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vörös-fehér kristály váza. Metszett, csiszolt, festett hibátlan. 31 cm
12096.

Rufpreis:
6 000 HUF

12097.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 19. sz. második fele, Szecessziós üvegkancsó. Festett hutaüveg, kopással, m: 33 cm
12098.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szódás, szikvizes palack ritka formával 37 cm
12099.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kárász György szikvízgyára sárospatak feliratos szódás, szikvizes palack jelzett fejjel Csepel Németh Félix 31 cm
12100.

Rufpreis:
6 000 HUF

Murano mohazöld anyagában színezett váza, hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 41 cm
12101.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 9,5 cm
12102.

Rufpreis:
5 000 HUF

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 9 cm
12103.

Rufpreis:
5 000 HUF

1939 Dimitrie Bozian Seitin, (Sajtény, Erdély) feliratos szódás, szikvizes üveg, sárkányos csőrrel. 31 cm
12104.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cc 1930 Minerva Cluj (Kolozsvár, Erdély) feliratos szódás, szikvizes üveg, sárkányos csőrrel. 31 cm
12105.

Rufpreis:
8 000 HUF

Karacg Berekfürdői krakléüveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 13,5 cm
12106.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF