Gläser

Zahl der Lose: 454

1985, Nemzeti színű üvegszálakból tekert iparművész üveg pásztorbot. Mihályfy László filmrendezőnek a Városi talaj és etnikai lélek című filmjéért az emigráns magyar közösségtől kapott ajándék. Üveg stúdiómunka, jelzés nélkül, hibátlan, h: 108 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12046.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1890, Viktoriánus angol tejüveg váza pár. Szecessziós mintákkal zománcfestett, részben színezett tejüveg váza pár, fodros peremrésszel, jelzés nélkül, egyik peremen kis sérüléssel, m: 36 cm /// Circa 1890, Victorian English milk glass vase pair. A pair of milk glass vases partially colored and enamel-painted with Art Nouveau patterns, featuring a frilled rim. Unmarked, with a small defect on one rim, height: 36 cm.
12047.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Halas díszváza pár. Olaszország Murano környéke Salviati & Co XIX. sz. Anyagáb színezett száldíszítéses hutaüveg, a szárán koi hal mintával., két uszonyon kis lepattanással m: 21 cm
12048.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1960, Tapio Wirkkala designer (1915-1985): Jegecüveg kínáló. Jelzett az alján: Tapio Wirkkala, hibátlan, d: 20 cm, m: 12 cm
12049.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Velencei üveg nagyméretű csavartbordás üvegváza. Anyagában színezett hutaüveg, jelzés nélkül, m: 37 cm
12051.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1998 Swarovski Pegazus kristály figura, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
12052.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Muránói üveg váza, 1930 körül, hibátlan, m: 32 cm
12053.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12054.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Skandináv design kristály gyertyatartó Hibátlan 17x19 c,
12055.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Cukorka kínáló. Olaszország Murano környéke Salviati & Co XIX. sz. Anyagán színezett száldíszítéses hutaüveg, a szárán koi hal mintával., apró lepattanással d: 16 cm, m: 17 cm
12056.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1970 Jiri Brabec Sklo Union kínáló, formába préselt borostyánszínű üveg, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21,5 cm, m: 8 cm
12057.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Istenmalmi szikvízgyár Vácz szódás, szikvizes palack jelzett 30 cm
12058.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF