Gläser

Zahl der Lose: 454

Mstisov cseh "Rhapsody" kínáló. Terv.: Frantisek Zemek. cca 1960/70, jelzés nélkül, hibátlan, 24x17 cm
12059.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900, Palme Koenig 2 darab szecessziós gázcsillár üveggyertya, jelzés nélkül, h: 16-17 cm
12060.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cenedese jelzéssel: Savmaratott váza, m: 28 cm
12061.

Rufpreis:
6 000 HUF

Legras felirattal savmaratott anyagában színezett váza, m: 17 cm
12062.

Rufpreis:
8 000 HUF

Borérlelő üvegballon. cca 19. sz. vége, Parád, zölden színezett hutaüveg, cca 50 liter, kis kopással, m: 59 cm. A hasonló érlelő ballonok száját egy speciális szerszámmal durván képezték ki, hogy alkalmasak legyenek a borérlelési technikák kivitelezésére. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Wine aging glass balloon. Circa late 19th century, Parád, green-colored furnace glass, approximately 50 liters, with minor wear, height: 59 cm. The mouths of similar aging balloons were roughly shaped with a special tool to make them suitable for executing wine aging techniques.
12063.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szangyal Gyula szikvízüzeme Ároktő feliratos szódás, szikvizes palack 28 cm
12064.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kristály likőrös készlet. Palack. 46 cm, + 6 db pohár.
12065.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Váza. Karcag berekfüdői lila kraklé üveg. Hibátlan 26 cm
12066.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rosenthal "Classic Rose" 6 darabos kristály likőrös pohár készlet, tálcán. Jelzett a poharakon, jelzett a tálcán. Tálca d: 33 cm, poharak m: 14 cm, hibátlan.
12067.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ólomkristály likőrös készlet tálcán. 6 darab pohár, dugós üveg, tálca. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 31 cm, poharak m: 9 cm
12068.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Uránüveg kraklé váza. Karcag berekfüdői kraklé üveg. Hibátlan 26 cm
12069.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Váza. Karcag berekfüdői fehér kraklé üveg. Hibátlan 26 cm
12070.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF