Gläser Zahl der Lose: 454
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162195
12059
479
Glass-objects
Mstisov cseh "Rhapsody" kínáló. Terv.: Frantisek Zemek. cca 1960/70, jelzés nélkül, hibátlan, 24x17 cm
3195483
12060
479
Glass-objects
cca 1900, Palme Koenig 2 darab szecessziós gázcsillár üveggyertya, jelzés nélkül, h: 16-17 cm 3187525
12061
479
Glass-objects
Cenedese jelzéssel: Savmaratott váza, m: 28 cm
3217303
12062
479
Glass-objects
Legras felirattal savmaratott anyagában színezett váza, m: 17 cm
3220854
12063
479
Glass-objects
Borérlelő üvegballon. cca 19. sz. vége, Parád, zölden színezett hutaüveg, cca 50 liter, kis kopással, m: 59 cm. A hasonló érlelő ballonok száját egy speciális szerszámmal durván képezték ki, hogy alkalmasak legyenek a borérlelési technikák kivitelezésére. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Wine aging glass balloon. Circa late 19th century, Parád, green-colored furnace glass, approximately 50 liters, with minor wear, height: 59 cm. The mouths of similar aging balloons were roughly shaped with a special tool to make them suitable for executing wine aging techniques. 3162619
12064
479
Glass-objects
Szangyal Gyula szikvízüzeme Ároktő feliratos szódás, szikvizes palack 28 cm
3272548
12065
479
15000
Glass-objects
Kristály likőrös készlet. Palack. 46 cm, + 6 db pohár.
3269336
12066
479
15000
Glass-objects
Váza. Karcag berekfüdői lila kraklé üveg. Hibátlan 26 cm
3271748
12067
479
15000
Glass-objects
Rosenthal "Classic Rose" 6 darabos kristály likőrös pohár készlet, tálcán. Jelzett a poharakon, jelzett a tálcán. Tálca d: 33 cm, poharak m: 14 cm, hibátlan.
3271772
12068
479
15000
Glass-objects
Ólomkristály likőrös készlet tálcán. 6 darab pohár, dugós üveg, tálca. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 31 cm, poharak m: 9 cm
3269339
12069
479
15000
Glass-objects
Uránüveg kraklé váza. Karcag berekfüdői kraklé üveg. Hibátlan 26 cm 3269337
12070
479
15000
Glass-objects
Váza. Karcag berekfüdői fehér kraklé üveg. Hibátlan 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF