Gläser Zahl der Lose: 454
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214149
12107
479
4200
Glass-objects
Ritzenhoff Sieger Desing tehénmintás üvegváza, jelzett, m: 23,5 cm
3196738
12108
479
Glass-objects
cca 1930/40, Art deco überfang váza, szájánál pattogzással, m: 20 cm 3179650
12109
479
3200
Glass-objects
cca 20. sz. eleje, Üveg keksztartó, korrodált fém szerelékkel, historizáló jelenetes és virágos mintákkal, m: 17 cm
3269941
12110
479
8500
Glass-objects
Szaloncukros doboznyi zömmel üveg karácsonyfadísz, közte sérüléssel, érdekes darabokkal. 3270388
12111
479
6500
Glass-objects
Sklarna Mstisov asztaldísz. Terv.: Frantisek Zemek. cca 1960/70, anyagába részben színezett üveg, jelzés nélkül, hibátlan, h: 17 cm 3270418
12112
479
Glass-objects
cca 1960 Murano színátmenetes asztaldísz, jelzés nélkül, m: 17,5 cm
3270423
12113
479
7500
Glass-objects
Cseh színátmenetes asztaldísz, 28x17 cm
3270421
12114
479
Glass-objects
Whitefriars Glass, Geoffrey Baxter (1922-1995): Váza. Jelzés nélkül, m: 20 cm
3270414
12115
479
7500
Glass-objects
Bohemia ólomkristály váza, hántolt, maratott díszítéssel, címkével jelzett, m: 30 cm
3270406
12116
479
Glass-objects
Carlo Moretti anyagában színezett váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 36,5 cm
3270397
12117
479
9500
Glass-objects
Murano borostyánszínű kínáló, jelzés nélkül, kopással, d: 24 cm
3268360
12118
479
6500
Glass-objects
cca 19. sz. vége, bíborpácolt kehely, lepattanással, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF