Gläser

Zahl der Lose: 454

Ritzenhoff Sieger Desing tehénmintás üvegváza, jelzett, m: 23,5 cm
12107.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1930/40, Art deco überfang váza, szájánál pattogzással, m: 20 cm
12108.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 20. sz. eleje, Üveg keksztartó, korrodált fém szerelékkel, historizáló jelenetes és virágos mintákkal, m: 17 cm
12109.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szaloncukros doboznyi zömmel üveg karácsonyfadísz, közte sérüléssel, érdekes darabokkal.
12110.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Sklarna Mstisov asztaldísz. Terv.: Frantisek Zemek. cca 1960/70, anyagába részben színezett üveg, jelzés nélkül, hibátlan, h: 17 cm
12111.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1960 Murano színátmenetes asztaldísz, jelzés nélkül, m: 17,5 cm
12112.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cseh színátmenetes asztaldísz, 28x17 cm
12113.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Whitefriars Glass, Geoffrey Baxter (1922-1995): Váza. Jelzés nélkül, m: 20 cm
12114.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bohemia ólomkristály váza, hántolt, maratott díszítéssel, címkével jelzett, m: 30 cm
12115.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Carlo Moretti anyagában színezett váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 36,5 cm
12116.

Rufpreis:
8 000 HUF

Murano borostyánszínű kínáló, jelzés nélkül, kopással, d: 24 cm
12117.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

cca 19. sz. vége, bíborpácolt kehely, lepattanással, m: 16 cm
12118.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF