Militaria Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3264737
17093
479
Military
1920 Ajánlott levél Öcsényről a Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred dombornyomású levélpapírján és borítékjában 3218337
17094
479
Military
Vitéz Bertalan Árpád (1898-1941) a magyar ejtőernyős fegyvernem egyik megszervezőjének portréja, pecséttel jelzett fotó Mindszenty pozsonyi műterméből, 22,5×17 cm
3240310
17095
479
Military
Osztrák-magyar haditengerészet 1932-ben felavatott emlékműve Bécsben (Ehrenmal der k.u.k. Kriegsmarine), Bruno Reiffenstein (1868-1951) fényképész pecséttel jelzett felvétele, 21,5x14,5 cm
3206658
17096
479
Military
Magyar királyi repülős tiszt, fotónegatív, 9×6 cm
3266655
17097
479
Military
1965 Aranyoklevél. A Szegedi Tanárképző Főiskola díszoklevele tanár részére. + 1940 KERBA Katonai ellátásban részesülők betegellátási alapja igazolvány
3268740
17098
479
Military
1916 Német I. világháborús térkép, a frontvonalak helyzete a különböző hadszíntereken 1916. márciusában, kétoldalas, kisebb sérülésekkel, ragasztással javított, 74,5x48 cm 3264398
17099
479
Military
1915 So stand seither der Krieg, 12 Monate Weltkrieg, német I. világháborús térkép, statisztikai adatokkal, kétoldalas, 48x74 cm 3265868
17100
479
Military
II. világháborús katonai fotó tétel, össz. 27 db, vegyes állapotban, 5x3,5 cm és 13,5x8,5 cm között 3271518
17101
479
Military
Katonatiszt kitüntetésekkel, esküvői fotón 10x14 cm Üvegezett keretben 3272014
17102
479
Military
1877 Katonai végelbocsájtási bizonyítvány, obsit 50x35 cm 3271599
17103
479
Military
Katonai bőr csizma pár 36 cm
3271603
17104
479
Military
cca 1940 Carl Zeiss Jena 6x30 II. világháborús német távcső, jelzett, sorozatszámmal, bőr kemény tokkal / WW. II. military googles Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF