Militaria

Zahl der Lose: 170

1939. július 30. A Magyar Újság képes melléklete, rajta a Nemzeti Front, 4p
17141.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1920-1930 rövidi Maxon Lajos m. kir. tábornok névjegykártyája (1921-ben a Nemzeti Hadsereg Pécset szerb uralom alól felszabadító csapatainak egyik parancsnoka), 10x6 cm
17143.

Rufpreis:
3 000 HUF

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott osztrák színházi előadás (Szép Heléna);. feliratozott / Austrian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 13x7 cm
17144.

Rufpreis:
5 000 HUF

1914-1917 Zeke Gyula egészségügyi főhadnagy, katonai kórház felügyelő által vezetett sebészeti kórtörténeti jegyzőkönyv. Benne név, kór, a műtét napja, a műtét neve, és a műtő nevével, összesen 440 műtéttel. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány kijáró lappal, foltos lapokkal, 21 sztl. lev.
17145.

Rufpreis:
8 000 HUF

szentpéteri Nyárády Jenő (1892-1943) m. kir. ezredes halálozási értesítője, szobrának két fotója, életrajza, névjegykártyája
17146.

Rufpreis:
4 000 HUF

1904-1905, Orosz-japán háború, Japán lakkozott katonai szakés csésze, minimális kopással, d: 10 cm
17147.

Rufpreis:
6 000 HUF

1902 Diósgyőr várrom és Hámori tó biciklis katonákkal. Feliratozott karton két oldalán fotóval 21x18 cm
17148.

Rufpreis:
2 000 HUF

17149.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1898 Verordnungsblatt für das k.u.k. Heer. No 28. 314-344p. (A közös hadsereg rendeleti közlönye) ragasztott gerinccel
17150.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

K. u. K., 1855 M vállzsinór (ezüstözött paszományból, valószínűleg átalakított huszárkötéssel) / k.u.k. military shoulder belt
17151.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Retro katonai kulacs, m: 15 cm
17152.

Rufpreis:
1 400 HUF

Veszteség lajstrom az elesettekről, 1914.14./.9., a Monarchia összes nyelvén.
17153.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF