Militaria

Zahl der Lose: 170

cca 1940 Egy pár katonai bőr csizma, sámfával 36 cm, (50 cm)
17105.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1940 6x30-as honvédségi távcső eredeti tokkal, szűrőkkel, jó állapotban, lekaparva a felirat
17106.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1920 Nagy méretű katonai fotó ,kartonon, sérülésekkel 52x39 cm
17107.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi katonai kulacs 24 cm
17108.

Régi katonai kulacs 24 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Katonai gombok, benne katonaorvosi is
17109.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, császárfa levéllel és kalligráfiával díszítve, sérült, d: 8 cm
17110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, csillaggal és kalligráfiával díszítve, sérült, d: 8 cm
17111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligrafikus szöveget tartó sassal díszítve, sérült, d: 8 cm
17112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligráfiával és stilizált szirommintákkal díszítve, hibátlan, d: 8 cm
17113.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kettős zászlóval és kalligrafikus díszítéssel, minimális kopással, d: 7,5 cm
17114.

Rufpreis:
4 000 HUF

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligráfiával és ritka rügyező császárfalevél díszítéssel, minimális kopással, d: 7,5 cm
17115.

Rufpreis:
6 000 HUF

Japán porcelán katonai lakkozott tálca. cca 1940-1944, a második világháborús Japán klasszikus szimbólumaival díszítve, némi elválással, kis kopással, 23x23 cm
17116.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF