Militaria Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271334
17105
479
15000
Military
cca 1940 Egy pár katonai bőr csizma, sámfával 36 cm, (50 cm) 3270079
17106
479
15000
Military
cca 1940 6x30-as honvédségi távcső eredeti tokkal, szűrőkkel, jó állapotban, lekaparva a felirat
3271499
17107
479
Military
cca 1920 Nagy méretű katonai fotó ,kartonon, sérülésekkel 52x39 cm
3269874
17108
479
Military
Régi katonai kulacs 24 cm 3269516
17109
479
Military
cca 1930 Katonai gombok, benne katonaorvosi is 3267940
17110
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, császárfa levéllel és kalligráfiával díszítve, sérült, d: 8 cm 3267941
17111
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, csillaggal és kalligráfiával díszítve, sérült, d: 8 cm 3267942
17112
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligrafikus szöveget tartó sassal díszítve, sérült, d: 8 cm 3267943
17113
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligráfiával és stilizált szirommintákkal díszítve, hibátlan, d: 8 cm 3267944
17114
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kettős zászlóval és kalligrafikus díszítéssel, minimális kopással, d: 7,5 cm
3267945
17115
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligráfiával és ritka rügyező császárfalevél díszítéssel, minimális kopással, d: 7,5 cm
3267946
17116
479
Military
Japán porcelán katonai lakkozott tálca. cca 1940-1944, a második világháborús Japán klasszikus szimbólumaival díszítve, némi elválással, kis kopással, 23x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF