Drucksachen

Zahl der Lose: 378

1928 Az Esztergomi Borászati Egylet Rt. 50-ik üzletévi zárszámadásai. ersztrgom, 1928. Laiszky. 44p. Kiadói papírkötésben.
17891.

Rufpreis:
3 000 HUF

1929 Hasznos olvasmányok I. évf. 1. sz. (induló szám), 1929. márc. 3. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső, Kaszás Béla. Bp., Révai-ny., 16 p. Tűzött papírkötés.
17892.

Rufpreis:
1 200 HUF

1929 Szombathely, házirend a város tulajdonát képező házakban karton, hajtva 21x34 cm
17893.

Rufpreis:
3 000 HUF

1930 A Pesti Hírlap Vasárnapja 51 db száma: 52. évf. 1-8., 10-52. sz. (egy szám híján teljes évfolyam). Vegyes állapotban.
17894.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935 Becsüld meg a trágyát! Tudnivalók az istállótárgya helyes kezeléséről, a "Jó Gazda" Önművelő sorozata 1. szám, 25p
17895.

Rufpreis:
1 800 HUF

1927 Est lapok futballnaptára az 1927. évi futballszezónra. Magyar bajnoki és nemzetközi mérkőzések felrorolása. 4 p.
17896.

Rufpreis:
8 000 HUF

1927 "Magyar Ujság: A királykérdés története és kulisszatitkai" cikkgyűjtemény a Lázár József szerkesztette újság által közölt cikksorozatból, 1927. jan. 9.,11-16, 18-23,25-30., feb. 1-2.,4-6.
17897.

Rufpreis:
2 400 HUF

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
17898.

Rufpreis:
2 000 HUF

1927 Mezőtúr és vidéke. 43. évf. 48. Borbély Gyula, 8 p.
17899.

Rufpreis:
1 400 HUF

1928 A Képes Pesti hírlap képes melléklete. Teljes évfolyam két kötetben, korabeli, aranyozott félvászon kötésben
17900.

Rufpreis:
6 000 HUF

1929 A jugoszláviai magyar kisebbség petíciója a Népszövetségnek az oktatási törvénnyel kapcsolatban 15 + 2 p. Kissé sérült papírborítóval
17901.

Rufpreis:
2 400 HUF

1929-1936 Tündérvásár képes gyermeklap 18 db vegyes száma, szerk.: Margit néni, változó állapotban, közte több sérült
17902.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF