Drucksachen Zahl der Lose: 378
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272679
17891
479
Printed Materials
1928 Az Esztergomi Borászati Egylet Rt. 50-ik üzletévi zárszámadásai. ersztrgom, 1928. Laiszky. 44p. Kiadói papírkötésben.
3233113
17892
479
Printed Materials
1929 Hasznos olvasmányok I. évf. 1. sz. (induló szám), 1929. márc. 3. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső, Kaszás Béla. Bp., Révai-ny., 16 p. Tűzött papírkötés. 3142500
17893
479
Printed Materials
1929 Szombathely, házirend a város tulajdonát képező házakban karton, hajtva 21x34 cm
3266694
17894
479
Printed Materials
1930 A Pesti Hírlap Vasárnapja 51 db száma: 52. évf. 1-8., 10-52. sz. (egy szám híján teljes évfolyam). Vegyes állapotban. 3210983
17895
479
Printed Materials
1935 Becsüld meg a trágyát! Tudnivalók az istállótárgya helyes kezeléséről, a "Jó Gazda" Önművelő sorozata 1. szám, 25p
3189969
17896
479
Printed Materials
1927 Est lapok futballnaptára az 1927. évi futballszezónra. Magyar bajnoki és nemzetközi mérkőzések felrorolása. 4 p. 3250240
17897
479
Printed Materials
1927 "Magyar Ujság: A királykérdés története és kulisszatitkai" cikkgyűjtemény a Lázár József szerkesztette újság által közölt cikksorozatból, 1927. jan. 9.,11-16, 18-23,25-30., feb. 1-2.,4-6. 3266832
17898
479
Printed Materials
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
3244634
17899
479
Printed Materials
1927 Mezőtúr és vidéke. 43. évf. 48. Borbély Gyula, 8 p.
3242101
17900
479
Printed Materials
1928 A Képes Pesti hírlap képes melléklete. Teljes évfolyam két kötetben, korabeli, aranyozott félvászon kötésben
3251110
17901
479
Printed Materials
1929 A jugoszláviai magyar kisebbség petíciója a Népszövetségnek az oktatási törvénnyel kapcsolatban 15 + 2 p. Kissé sérült papírborítóval 3249022
17902
479
Printed Materials
1929-1936 Tündérvásár képes gyermeklap 18 db vegyes száma, szerk.: Margit néni, változó állapotban, közte több sérült Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF