1936-1939 Tükör folyóirat 5 száma (IV. évf. 9., 12. szám. V. évf. 2-3. szám, VII. évf. 3. szám.) A borítók közül 4 Gábor Pál munkái. Papírkötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.
1936 Miskolci Hét - Ipari Kiállítás és Vásár címtára, kiadja: Klein Vilmos reklámvállalata. Miskolc, Miskolci Könyvnyomda Rt., 40 p. Kiadói tűzött papírkötés.
1937 Virágfakadás. Szépirodalmi, művészeti, kritikai és társadalmi folyóirat. I. évf. 1. sz. (induló szám), 1937. nov. 15. Szerk.: Kancsár Imre. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, 48 p.
1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap - A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Benne számos érdekes írással (Herczeg Ferenc: Utazás Nagy-Magyarországba; Márai Sándor: Egy nap emléke; stb.), fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval, 100 p.