Drucksachen

Zahl der Lose: 378

1935 Habsburg Ottó trónörököst ábrázoló választási emléklap dr. Grieger Miklós royalista képviselő kiadásában 8x13 cm
17951.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db külföldi magyar újság: Prágai Magyar Hírlap 1933. aug 9. száma, a franciaországi Magyar szemle. 1949. május 22. száma
17952.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

cca 1930 A Magyar Szent Koronáról készült fotó nyomtatásban sokszorosított képe, 20×28 cm
17953.

Rufpreis:
1 600 HUF

1936 A Pesti Hírlap Vasárnapja olimpiai száma, 1936. aug. 2., különszám a berlini olimpiáról, kissé sérült, a tűzéstől különvált címlappal, 44 p.
17954.

Rufpreis:
1 400 HUF

17955.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

1936 Miskolci Hét - Ipari Kiállítás és Vásár címtára, kiadja: Klein Vilmos reklámvállalata. Miskolc, Miskolci Könyvnyomda Rt., 40 p. Kiadói tűzött papírkötés.
17956.

Rufpreis:
1 800 HUF

1936 A Magyarság Évkönyve, sérült papírborító, 240p
17957.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 Virágfakadás. Szépirodalmi, művészeti, kritikai és társadalmi folyóirat. I. évf. 1. sz. (induló szám), 1937. nov. 15. Szerk.: Kancsár Imre. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, 48 p.
17958.

Rufpreis:
1 200 HUF

1937 Nagykőrös hirdetmény: Padlásterek lomtalanítása és a padlástérben való raktározás 50x65 cm
17959.

Rufpreis:
5 000 HUF

1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap - A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Benne számos érdekes írással (Herczeg Ferenc: Utazás Nagy-Magyarországba; Márai Sándor: Egy nap emléke; stb.), fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval, 100 p.
17960.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 Mohács meghívó a Mohácsi csata 413. évfordulójára tartott ünnepségre 4p.
17961.

Rufpreis:
2 000 HUF

17962.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF