Drucksachen

Zahl der Lose: 378

cca 1900 Ricordo di Milano, városképeket tartalmazó album, feliratozva, szecessziós borítóval, borítón szakadással
17830.

Rufpreis:
1 800 HUF

Thomas Faed (1826-1900) skót festőművész munkái után készült 2 db nyomat (fényképnyomat), Divald Károly Bp.-Eperjes, jó állapotban, lapméret: 40x29 cm
17831.

Rufpreis:
1 200 HUF

1900 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VII. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
17832.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

cca 1900 Üdvözlőlap. Dombornyomott, litho, 12x8 cm
17833.

Rufpreis:
1 000 HUF

18 darab régi szentkép
17834.

18 darab régi szentkép

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 'A budapesti lánchíd', 'Az ó-budai emelőhíd', 'A svábhegyi fogaskerekű vasút Budapesten', 3 db illusztráció, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, 10x20, 12x20 cm, és 26x20 cm
17835.

Rufpreis:
1 600 HUF

12 darab klf szentkép
17836.

12 darab klf szentkép

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
17837.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Budapesti épületek 6 db tábla a Pallas lexikonból , 24x32 cm
17838.

Rufpreis:
3 000 HUF

20 darab klf szentkép
17839.

20 darab klf szentkép

Rufpreis:
1 200 HUF

17840.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

1906 A Magyar Szemle XVIII. évfolyamának számai egybekötve (nem teljes évfolyam), sérült félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban
17841.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF