1900 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VII. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
cca 1900 'A budapesti lánchíd', 'Az ó-budai emelőhíd', 'A svábhegyi fogaskerekű vasút Budapesten', 3 db illusztráció, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, 10x20, 12x20 cm, és 26x20 cm
1901 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VIII. évf. 2-10. szám. Szerk.: Kováts Ferencz, és Szilassy Zoltán. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
1906 A Magyar Szemle XVIII. évfolyamának számai egybekötve (nem teljes évfolyam), sérült félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban