https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 378

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1907 A Magyar Királyi Államvasutak Nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1907, Franklin, 56 p.
1
17842.

1907 A Magyar Királyi Államvasutak Nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1907, Franklin, 56 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1907-1940 Fogászati újságok, nyomtatványok, 5 db, változó állapotban, sérülésekkel
1
17843.

cca 1907-1940 Fogászati újságok, nyomtatványok, 5 db, változó állapotban, sérülésekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Internationales aviatisches Meeting Budapest, Juni 1910. Unter Mitwirkung des ,,Nemzeti Sport". Bp., 1910, "Jókai"-ny., 47+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos, kissé foltos borítóval, a hátsó borító és az utolsó néhány lap sarkán kisebb sérüléssel. (Budapesti Nemzetközi Repülőverseny, 1910. június. Az első Magyarországon megrendezett repülő világverseny német nyelvű programfüzete; benne a résztvevők és szervezők névsorával, életrajzi ismertetésekkel, a versenyszámok díjazásával, a verseny helyszínének térképével, korabeli hirdetésekkel).
1
17845.

Internationales aviatisches Meeting Budapest, Juni 1910. Unter Mitwirkung des ,,Nemzeti Sport". Bp., 1910, "Jókai"-ny., 47+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos, kissé foltos borítóval, a hátsó borító és az utolsó néhány lap sarkán kisebb sérüléssel. (Budapesti Nemzetközi Repülőverseny, 1910. június. Az első Magyarországon megrendezett repülő világverseny német nyelvű programfüzete; benne a résztvevők és szervezők névsorával, életrajzi ismertetésekkel, a versenyszámok díjazásával, a verseny helyszínének térképével, korabeli hirdetésekkel).

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Épület tervrajza 7 db blueprint 32x32 cm
1
17846.

cca 1910 Épület tervrajza 7 db blueprint 32x32 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Postagalamb. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 34x24 cm
1
17847.

cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Postagalamb. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 34x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1911-1912 Ronacher Pariesien - programfüzet, hirdetésekkel, hajtott, szakadással
1
17848.

1911-1912 Ronacher Pariesien - programfüzet, hirdetésekkel, hajtott, szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.
1
17849.

1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Der lose Vogel. Eine Monatschrift. Hrsg.: Franz Blei. No 1-12. Közte egy dupla (8-9), és egy hármas számmal (10-12.) Leipzig, Verlag K. Wolff. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
1
17850.

1913 Der lose Vogel. Eine Monatschrift. Hrsg.: Franz Blei. No 1-12. Közte egy dupla (8-9), és egy hármas számmal (10-12.) Leipzig, Verlag K. Wolff. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 A Hódmezővásárhelyi Ipartestület módosított alapszabályai. Hódmezővásárhely, 1913, Nemes Ármin könyvnyomdája. 28(+3) p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, egyik utolsó számozatlan levélen Bartók Istvánné cipészmester korabeli bejegyzéseivel.
1
17851.

1913 A Hódmezővásárhelyi Ipartestület módosított alapszabályai. Hódmezővásárhely, 1913, Nemes Ármin könyvnyomdája. 28(+3) p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, egyik utolsó számozatlan levélen Bartók Istvánné cipészmester korabeli bejegyzéseivel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1913 Pesti Hirlaptudósító I. évf. 11. sz., 1913. dec. 10., gépirat, 12 gépelt oldal, hajtott, foltos.
1
17852.

1913 Pesti Hirlaptudósító I. évf. 11. sz., 1913. dec. 10., gépirat, 12 gépelt oldal, hajtott, foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.
1
17853.

1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1914 2 lapon 4 db levelezőlap terv melléklet a Díszítőművészet 1914, es első évfolyamából. Litográfiák Fejes, Schóber, Zombori, Erbits művei.
1
17854.

1914 2 lapon 4 db levelezőlap terv melléklet a Díszítőművészet 1914, es első évfolyamából. Litográfiák Fejes, Schóber, Zombori, Erbits művei.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse