Drucksachen

Zahl der Lose: 378

cca 1930 A drabonyi templom mellett épülő támfal terve, kismarty Lechner Ödön terve 20x30 cm
17927.

Rufpreis:
3 000 HUF

1931 Fashionable. Spring and Summer. London - Paris - Bruxelles - New York, 10 t. Kiadói papír mappa, szakadt mappával, a lapok szélein: Vörös Sándor hódmezővásárhelyi uri szabó bélyegzéseivel. 45x30 cm
17928.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1931-1943 Diarium, a Magyar Könyvbarátok Közlönye össz. 19 db száma, közte 3 teljes évfolyam (1932., 1933., 1934. évi) + 7 szórványszám
17929.

Rufpreis:
1 600 HUF

1931 A Pesti Hírlap Vasárnapja össz. 51 db száma: 53. évf. 1-44., 46-51. sz. (egy szám híján teljes évfolyam) + A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Vegyes állapotban.
17930.

Rufpreis:
4 000 HUF

1931 BNV Budapesti Nemzetközi Vásár reklám címke 8x12 cm
17931.

Rufpreis:
3 000 HUF

1931 A Hét nap c. képes magazin ingyenes mutatványszáma. Enyhén sérült
17932.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
17933.

Rufpreis:
1 400 HUF

1931 Az Athenaeum almanachja. Szerk.: Erényi András. Bp., Athenaeum, 158 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + 1933 Franklin Almanach. Bp., Franklin-Társulat, 128 p. Kiadói papírkötés.
17934.

Rufpreis:
1 400 HUF

1931 Missziós Naptár az 1931. évre. Szerk.: Zimits Mihály. Budatétény, "Názáret" Missziósház. Papírkötésben, a borító elvált.
17935.

Rufpreis:
1 000 HUF

1932 M. Kir. Postavezérigazgatóság - Adatok a M. Kir. Postáról, 11p
17936.

Rufpreis:
4 000 HUF

1932 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma, gazdag képanyaggal, Herczeg Ferenc, Szép Ernő és mások írásaival, kissé sérült, a tűzéstől különvált címlappal, 128 p.
17937.

Rufpreis:
1 400 HUF

1932 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1932. aug. 7-i száma, a címlapon Habsburg-Lotaringiai József Ágost főherceg, 52 p.
17938.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF