Drucksachen Zahl der Lose: 378
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3244021
17927
479
Printed Materials
cca 1930 A drabonyi templom mellett épülő támfal terve, kismarty Lechner Ödön terve 20x30 cm
3272455
17928
479
Printed Materials
1931 Fashionable. Spring and Summer. London - Paris - Bruxelles - New York, 10 t. Kiadói papír mappa, szakadt mappával, a lapok szélein: Vörös Sándor hódmezővásárhelyi uri szabó bélyegzéseivel. 45x30 cm
3248456
17929
479
Printed Materials
1931-1943 Diarium, a Magyar Könyvbarátok Közlönye össz. 19 db száma, közte 3 teljes évfolyam (1932., 1933., 1934. évi) + 7 szórványszám
3266678
17930
479
Printed Materials
1931 A Pesti Hírlap Vasárnapja össz. 51 db száma: 53. évf. 1-44., 46-51. sz. (egy szám híján teljes évfolyam) + A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Vegyes állapotban. 3266440
17931
479
Printed Materials
1931 BNV Budapesti Nemzetközi Vásár reklám címke 8x12 cm
3174174
17932
479
400
Printed Materials
1931 A Hét nap c. képes magazin ingyenes mutatványszáma. Enyhén sérült
2994768
17933
479
Printed Materials
1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
3233090
17934
479
Printed Materials
1931 Az Athenaeum almanachja. Szerk.: Erényi András. Bp., Athenaeum, 158 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + 1933 Franklin Almanach. Bp., Franklin-Társulat, 128 p. Kiadói papírkötés.
2081379
17935
479
Printed Materials
1931 Missziós Naptár az 1931. évre. Szerk.: Zimits Mihály. Budatétény, "Názáret" Missziósház. Papírkötésben, a borító elvált. 3268126
17936
479
Printed Materials
1932 M. Kir. Postavezérigazgatóság - Adatok a M. Kir. Postáról, 11p
3266591
17937
479
Printed Materials
1932 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma, gazdag képanyaggal, Herczeg Ferenc, Szép Ernő és mások írásaival, kissé sérült, a tűzéstől különvált címlappal, 128 p.
3266601
17938
479
Printed Materials
1932 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1932. aug. 7-i száma, a címlapon Habsburg-Lotaringiai József Ágost főherceg, 52 p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF