Drucksachen

Zahl der Lose: 378

cca 1930 Lehrplan und Satzungen derl Lehr- und Versuchanstalt für Braurer in München. - Sörfőzők oktatási tananyaga 28 p / Brewery educational program
17915.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1930 Der Studium an der Fakultät für Brauerei der Technischen Hochschule München in Weihenstephan - Sörfőző képzés bemutató anyag 8 p / Brewery educational program
17916.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Emlékkönyv rajzokkal
17917.

cca 1930 Emlékkönyv rajzokkal

Rufpreis:
3 000 HUF

10 db magyar írókat ábrázoló nyomat, 14x10 cm
17918.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930Polish Ocean Lines Gdynia-America Line M/S Batory menükártya
17919.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1960 Régi színes erotikus nyomatok, 25 db nyomat, félvászon-kötésben, kopott borítóval, 22x19 cm és 18x16 cm közötti méretben, könyv: 34x25x1,5 cm
17920.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930-1960 Régi színes erotikus nyomatok, 25 db nyomat, félvászon-kötésben, kopott borítóval, 17x21 cm és 22x18 cm közötti méretben, könyv: 31x23x1 cm
17921.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Irredenta emlékkiadvány, fekete-fehér és színes képekkel, Dr. Légrády Ottó, a Pesti Hírlap főszerkesztője bevezető írásával. Kiadói tűzött papírkötés, (2)+150 p. Eredeti, sérült kiadói kartontokban.
17922.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1935 "Emlékezzünk Nagy-Magyarországról!", a Pesti Hírlap kiadványa, fekete-fehér képekkel, 44 p. + 1933 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1933. máj. 21. száma, a címlapon Endresz György, a "Justice for Hungary" pilótája
17923.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kis papírrégiség tétel, benne néhány okmánybélyeges okmány ca 1930-1968, meghívók, bizonyítvány, foto repro
17924.

Rufpreis:
1 800 HUF

17925.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1930. márc. 2-i száma, Horthy Miklós kormányzóságának 10. évfordulója alkalmából vele kapcsolatos képekkel és írásokkal, kissé viseltes, a tűzéstől részben különvált címlappal, 52 p.
17926.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF