https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 378

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1956 Irodalmi Újság 3 száma, április 28., szeptember 29., október 6., kissé viseltes állapotban
1
18037.

1956 Irodalmi Újság 3 száma, április 28., szeptember 29., október 6., kissé viseltes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 A Színház és mozi c. lap 22 db száma egészvászon kötésben
1
18038.

1956 A Színház és mozi c. lap 22 db száma egészvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1958 Kálmán Jen?  Rajzoló: Szakmáry László Mackókaland, Plasztikus képek. 3-d-s szemüveggel nézhető képregényfüzet 18p. 12x8 cm
1
18039.

1958 Kálmán Jen? Rajzoló: Szakmáry László Mackókaland, Plasztikus képek. 3-d-s szemüveggel nézhető képregényfüzet 18p. 12x8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957 Magyarok Világlapja I. évfolyam 1. szám, hajtott
1
18040.

1957 Magyarok Világlapja I. évfolyam 1. szám, hajtott

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957-1961 Népszabadság 7 db száma, közte a II. évfolyam hat száma, 1957. január-október + az 1961. dec. 31-i szám
1
18041.

1957-1961 Népszabadság 7 db száma, közte a II. évfolyam hat száma, 1957. január-október + az 1961. dec. 31-i szám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.
1
18042.

1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957 A Magyar Kisiparos c. újság első, induló évfolyama teljesen bekötve jó állapotban
1
18043.

1957 A Magyar Kisiparos c. újság első, induló évfolyama teljesen bekötve jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1958 Évkönyv az 1958. évre, Délamerikai Magyar Hírlap évkönyve, 460p
1
18044.

1958 Évkönyv az 1958. évre, Délamerikai Magyar Hírlap évkönyve, 460p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve
1
18045.

1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1958-1961 Queensland. The Courier-Mail Annual. Ausztrál idegenforgalmi, turisztikai kiadvány több száma egybekötve, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, angol nyelven. Félvászon-kötésben, sérült papírborítóval.
1
18046.

cca 1958-1961 Queensland. The Courier-Mail Annual. Ausztrál idegenforgalmi, turisztikai kiadvány több száma egybekötve, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, angol nyelven. Félvászon-kötésben, sérült papírborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve
1
18047.

1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960 Ferunion Budapest angol nyelvű karácsonyi-újévi üdvözlőlapja, leporellószerű, Budapest látványosságait ábrázoló színes illusztrációkkal (Opera, Országház, Hősök tere, stb.), jó állapotban, kihajtva: 67x13,5 cm
1
18048.

1960 Ferunion Budapest angol nyelvű karácsonyi-újévi üdvözlőlapja, leporellószerű, Budapest látványosságait ábrázoló színes illusztrációkkal (Opera, Országház, Hősök tere, stb.), jó állapotban, kihajtva: 67x13,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse