1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.
cca 1958-1961 Queensland. The Courier-Mail Annual. Ausztrál idegenforgalmi, turisztikai kiadvány több száma egybekötve, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, angol nyelven. Félvászon-kötésben, sérült papírborítóval.
1960 Ferunion Budapest angol nyelvű karácsonyi-újévi üdvözlőlapja, leporellószerű, Budapest látványosságait ábrázoló színes illusztrációkkal (Opera, Országház, Hősök tere, stb.), jó állapotban, kihajtva: 67x13,5 cm