https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 378
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3146691
17879
479
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1923-1944 A budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Reálgimnázium értesítője, össz. 33 db, közte duplumokkal. Kiadói papírkötés, változó állapotban (többségében foltos borítókkal, néhány kevés sérült, szétváló fűzés is, belül általában jó állapotban).
Das Lot is nicht erreichbar
3268514
17880
479
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1923-1936 Képes Krónika 20 darab száma
Das Lot is nicht erreichbar
3138187
17881
479
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1923 Bp., meghívó a Kamara-zeneteremben tartandó Ibolya-estére, a védnökök és rendezők névsorával, hajtásnyomokkal
Das Lot is nicht erreichbar
3270930
17882
479
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1923 Bp., Meghívó a Széchenyi-bálra 3137884
17883
479
0
700
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1923 Liberal Open-Air Speakers' League Speakers' notes. Friday 18 May 1923. Angol nyelven. Szakadozott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2530325
17884
479
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
Das Lot is nicht erreichbar
3242104
17885
479
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1925-1926 A Magyar Úriasszonyok Közlönye 1925 novembertől 1926 októberig
Das Lot is nicht erreichbar
3126259
17886
479
0
3200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1925 Felhívás nagy meetingre, a Wild West Zree Committee humoros szövegű hirdetménye, Bp., Viola és Geist-ny., hajtva, kis sérülésekkel 42x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3266826
17887
479
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
Das Lot is nicht erreichbar
3266779
17888
479
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
3272245
17889
479
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1926 Nagykőrös város farsangja nagy méretű plakát 65x90 cm Hajtva, kis beszakadással
Das Lot is nicht erreichbar
3266831
17890
479
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse