Drucksachen

Zahl der Lose: 378

17879.

Rufpreis:
800 HUF

1923-1936 Képes Krónika 20 darab száma
17880.

Rufpreis:
1 600 HUF

1923 Bp., meghívó a Kamara-zeneteremben tartandó Ibolya-estére, a védnökök és rendezők névsorával, hajtásnyomokkal
17881.

Rufpreis:
1 200 HUF

1923 Bp., Meghívó a Széchenyi-bálra
17882.

Rufpreis:
1 200 HUF

1923 Liberal Open-Air Speakers' League Speakers' notes. Friday 18 May 1923. Angol nyelven. Szakadozott borítóval.
17883.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
17884.

Rufpreis:
1 800 HUF

1925-1926 A Magyar Úriasszonyok Közlönye 1925 novembertől 1926 októberig
17885.

Rufpreis:
3 000 HUF

17886.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
17887.

Rufpreis:
2 000 HUF

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
17888.

Rufpreis:
2 000 HUF

1926 Nagykőrös város farsangja nagy méretű plakát 65x90 cm Hajtva, kis beszakadással
17889.

Rufpreis:
6 000 HUF

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
17890.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF