Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

20907.

Rufpreis:
1 000 HUF

20908.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20909.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20910.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

20911.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

20912.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

XI. Pius pápa Quadragesimo anno kezdetű apostoli körlevele a társadalmi rend megújításáról. Bp., 1932, Szent István-Társulat, 83 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + 1942 XII. Pius pápa 1942. évi karácsonyi rádióbeszéde. Ford.: Galla Ferenc. Bp., 1943, Actio Catolica Országos Elnöksége, foltos, 48 p.
20913.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20914.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Péterffy Gedeon: A mi istenünk. DEDIKÁLT! Bp., 1942., (Korda Rt.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón címkével, foltos lapokkal.
20915.

Rufpreis:
1 000 HUF

Renan, [Ernest] Ernő: Az apostolok. Bécs, 1866, Holzhausen Adolf, 1 sztl. lev. + 442 p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.
20916.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. III. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1926, Steinbrener ker. János. Kiadói kopott aranyozott egészvászon kötés, lapokon folttal.
20917.

Rufpreis:
1 200 HUF

Belon Gellért: Jézus lelkülete. Bp., 2005, Magyar Máltai Szeretetszolgálat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20918.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF