Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

II. János Pál: Emlékezet és azonosság. Beszélgetések az ezredfordulón. Bp., 2005, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20919.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 darab vallási témájú kiadvány, közte Kempis Tamás: Krisztus követése, Vikár György: Zákeus, stb.
20920.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, egy kijáró táblával.
20921.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Officia Propria In Festis SS. Patronorum Ad Usum Fratrum Minorum Provinciae S. Joannis a Capistrano in Hungaria. Vác, 1935, Kapisztrán-ny. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, foltos.
20922.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Robert O. Lathman: A győztesek egyike. Aylward Gladys utja és harca. Saját feljegyzései után elmondja: - - -. Gépelt, egészvászon-kötésben, azonosítatlan fordító munkája, 4+93 p.
20923.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ave Maria stella. Katholisches Gebetbuch für den öffentlichen Gottesdienst und den privatgebrauch. München, (1893.), A. Scholz. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, díszes litografált címlappal, aranyozott lapélekkel.
20924.

Rufpreis:
1 200 HUF

20925.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

7 db vallási témájú könyv: Szent Lukács: Üdvözítőnknek, Jézus Krisztus urunknak élete.; A magyar evangélikus egyház istentiszteleti rendje.; énekeskönyvek; stb. Változó állapotban, több sérült.
20926.

Rufpreis:
1 800 HUF

Valláslélektan. (Valláspsychológia). I-II. Összeáll.: Dr. Papp Tamás. Bp., 1993-1994, Pázmány Péter Római Katolikus Hittudományi Egyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20927.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Tresánszky Vilmos: Pál apostol és a megszentelődés. Bp., (1938). Magvető Könyvkereskedés. Ragasztott papírkötésben, foltos lapokkal.
20928.

Rufpreis:
1 600 HUF

[A Szent Ferenc rend története II. kötet] Sessevalle, Fr. de:: Histoire generale de l'ordre de Saint François: II. Le Moyen-Age (1209-1517) - Számozott példány (No. 146/1000) Editions de la Revue d'Histoire Franciscaine; 1937. 479p. Kiadói papírkötésben
20929.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hirscher Ker. János: Elmélkedések az egyházi év vasárnapi leckéi (epistolái) fölött I-II. kötet Egybe kötve. Ford.: Lukácsék János. Pest, é.n.., Bartalits Imre, X+341p; II + 316p.Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben
20930.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF