Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

Fosdick E. H.: A mester jelleme. Vezérfonal Bibliatanulmányozó körök és magányosok számára. 1926, Szövétnek. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20895.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó József: A szónoki taglejtés. Bp., 1942, Korda, 142 p. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.
20896.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes vallási könyvtétel, 4 db:  Summarium Theologiae Moralis. (Taurinorum Aug. -Romae, 1921, Petri Marietti.) Latin nyelven. Egészvászon-kötés.; Anklänge. Német nyelven. Kopott egészbőr-kötésben, kijáró könyvtesttel, hiányzó címlappal, foltos lapokkal.; Manuele Clericorum in quo habentur Instructiones asceticae liturgcaeque ac variarum precum formulae. Ratsibonae, 1907, Friderici Pustet. Latin nyelven. Egészvászon-kötés.; Manuele Sacerdotum. Pars I. Ascetica. Coloniae, 1868, Joannis Petri Bachemii. Latin nyelven. Kopott egészbőr-kötésben.;
20897.

Vegyes vallási könyvtétel, 4 db:

Summarium Theologiae Moralis. (Taurinorum Aug. -Romae, 1921, Petri Marietti.) Latin nyelven. Egészvászon-kötés.;
Anklänge. Német nyelven. Kopott egészbőr-kötésben, kijáró könyvtesttel, hiányzó címlappal, foltos lapokkal.;
Manuele Clericorum in quo habentur Instructiones asceticae liturgcaeque ac variarum precum formulae. Ratsibonae, 1907, Friderici Pustet. Latin nyelven. Egészvászon-kötés.;
Manuele Sacerdotum. Pars I. Ascetica. Coloniae, 1868, Joannis Petri Bachemii. Latin nyelven. Kopott egészbőr-kötésben.;

Rufpreis:
2 400 HUF

Balanyi György: A szerzetesség története. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papír kötés, sérült gerinccel.
20898.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Melichár Kálmán: A zsinatok. Szent István Könyvek 98. Bp., 1932, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
20899.

Rufpreis:
2 800 HUF

20900.

Rufpreis:
2 400 HUF

A megigazulás útja. Törvény vagy evangéliom. A galíciai levél. Az Újtestámentom Szent-Iratai VIII. Sopron, 1941, Keresztyén Igazság. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, viseltes állapotban.
20901.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zborovszky Ferenc: A keresztény bölcselet. I. kötet: Természetbölcselet. Donát cosmologiája nyomán írta - -. Bp.,1928,Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés.
20902.

Rufpreis:
1 200 HUF

Richard Müller - Alfons Pausch - Jutta Pausch: Máté, a vámszedőből lett apostol. A vám- és pénzügyőrök védőszentje. Ford.: Rátki Emőke. hn., én.,VIVA Média Holdig. Kiadói kartonált papírkötés.
20903.

Rufpreis:
1 200 HUF

Johann Baptist Hardtmuth: Das Abendglöcklein. Wien, 1860, A. Pichler's Witwe & Sohn, 4+186+2 p.+1 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20904.

Rufpreis:
1 400 HUF

[Alber Nepomuk János (1753-1830)] Joannes Nepomuk Alber: Institutiones hermeneuticae scripturae sacrae veteris testamenti [...] II. köt. Pest, 1817, Trattner János Tamás, 470+(2) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20905.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyfalusy Lajos: Takáts Márton érseki helynök Kalocsán. Kiadványok Jézustársasága Magyarországi Történetéhez. Tanulmányok 20. Bp., 1942., Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 26 p. Kiadói papírkötés, régi bélyegzéssel, foltos.
20906.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF