Fosdick E. H.: A mester jelleme. Vezérfonal Bibliatanulmányozó körök és magányosok számára. 1926, Szövétnek. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Szabó József: A szónoki taglejtés. Bp., 1942, Korda, 142 p. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.
Summarium Theologiae Moralis. (Taurinorum Aug. -Romae, 1921, Petri Marietti.) Latin nyelven. Egészvászon-kötés.; Anklänge. Német nyelven. Kopott egészbőr-kötésben, kijáró könyvtesttel, hiányzó címlappal, foltos lapokkal.; Manuele Clericorum in quo habentur Instructiones asceticae liturgcaeque ac variarum precum formulae. Ratsibonae, 1907, Friderici Pustet. Latin nyelven. Egészvászon-kötés.; Manuele Sacerdotum. Pars I. Ascetica. Coloniae, 1868, Joannis Petri Bachemii. Latin nyelven. Kopott egészbőr-kötésben.;
A megigazulás útja. Törvény vagy evangéliom. A galíciai levél. Az Újtestámentom Szent-Iratai VIII. Sopron, 1941, Keresztyén Igazság. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, viseltes állapotban.
Zborovszky Ferenc: A keresztény bölcselet. I. kötet: Természetbölcselet. Donát cosmologiája nyomán írta - -. Bp.,1928,Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés.
Richard Müller - Alfons Pausch - Jutta Pausch: Máté, a vámszedőből lett apostol. A vám- és pénzügyőrök védőszentje. Ford.: Rátki Emőke. hn., én.,VIVA Média Holdig. Kiadói kartonált papírkötés.
Johann Baptist Hardtmuth: Das Abendglöcklein. Wien, 1860, A. Pichler's Witwe & Sohn, 4+186+2 p.+1 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
[Alber Nepomuk János (1753-1830)] Joannes Nepomuk Alber: Institutiones hermeneuticae scripturae sacrae veteris testamenti [...] II. köt. Pest, 1817, Trattner János Tamás, 470+(2) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.