Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

20883.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Hacker, Franz Xaver] Seeburg, [Franz von] Ferencz: Egyiptomi József. A mi kedves Üdvözitőnk Jézus Krisztusnak megragadó előképe. Ifju és öregnek elbeszéli - -.A szinnyomatokat Madjera Károly és Peszler Ernő képei után fára metszette Knöfler Henrik. Bp., 1896., Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), 28 p.+12 (színes fametszetek) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy lapon szakadással.
20884.

Rufpreis:
4 000 HUF

Asemani's Gospel. Codex Vaticanus Slavicus 3 Glagoliticus. Old-Bulgarian glagolitic monument from the Xth century. Fakszimile és művészettörténeti tanulmány. Szofia, 1981, Science and Art Publishing House. Bolgár nyelven. Kiadói műbőr-kötések, a "kisebb" kötet kiadói tokban, egy kötet hiánnyal, 28x20 cm, 20x14 cm.
20885.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tóth Kálmán:  Az evangéliumok látszólagos ellentmondásai. Biblikus-apologétikus tanulmány. Budapest, 1934. Szent István-Társulat (Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt.) 168 + [2] p. Egyetlen kiadás. Tóth Kálmán római katolikus teológus, az esztergomi Szeminárium tanárának hitvédő irata a négy evangélium szöveghelyeinek összevetése alapján oszlatja el a katolikus-keresztény hitelvek látszólagos ellentmondásait. Kötetünk címoldalán, első két és utolsó két levelének szélein apró, halvány foltosság, egyes levelek szélein apró töredezettség. Fűzve, sérült gerincű, enyhén foltos kiadói borítóban.
20886.

Rufpreis:
4 000 HUF

[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész egybekötve. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, 4+XVI+430;+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel, kis hiánnyal.
20887.

Rufpreis:
1 400 HUF

20888.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

[Divald Kornél] Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Serédi Jusztinián előszavával. Bp. 1930, Szent-István Társulat, 4+168+4 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, gerincnél szakadt, kopott borítóval.
20889.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Müller Ernő: Katholikus erkölcstan. II. kötet. Fordította: A veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1877, Rudnyánszky. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20890.

Rufpreis:
2 800 HUF

Schematismus Venerailis cleri archidocesis Strigoniensis 1940. Bp., 1940. Szt István. 360p. Kiadói papírborítóval
20891.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20892.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Vanyó Tihamér: Az egyháztörténész szemhatára. Különlenyomat. Pannonhalma, 1943, (Stephaneum-ny.), 47+1 p. Kiadói papírkötés.
20893.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

20894.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF