Dr. Bolberitz Pál: Kozmológia. Az anyagi világ filozófiai szemlélete. Bp., 1982, Budapesti Római Katolikus Hittudományi Akadémia. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Acta a sanctissimo patre et domino nostro Pio divina providentia papa sexto causa initneris sui vindobonensis, anno M. DCC. LXXXII. Agriae [Eger], 1782, Typis Scholae Episcopal, LXII p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, a címlapon bejegyzéssel.
Nova Officia Sanctorum pro usu eorum qui ad horas canonicas recitandas tenentur. Agriae [Eger],én. [XVIII. sz. közepe],Typis Rac. Ant. Royer, 120 p. Kartonált kötés, későbbi megerősített gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal, possessori bejegyzésekkel.
1853 Szlovák nyelvű egyházi énekeskönyv, imakönyv. (Pest, 1853, Trattner-Károlyi). Korabeli rézveretes, kapcsos egészbőr-kötésben, egy hiányzó kapoccsal, sérült, viseltes állapotban, a címlap és több lap hiányzik.
Gregor Peltzmann (Peltzmann Gergely): Geistlicher Wegweiser zur Beförderung der christkatholischen Kirchen- und Hausandacht. Pest, 1850, A. Müller. Első kiadás! Német nyelven. 1t (acélmetszet) + XVIII + 408p. Korabeli aranyozott, díszes, vaknyomásos egészbőr-kötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.