Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

Dr. Bolberitz Pál: Kozmológia. Az anyagi világ filozófiai szemlélete. Bp., 1982, Budapesti Római Katolikus Hittudományi Akadémia. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20847.

Rufpreis:
1 000 HUF

Acta a sanctissimo patre et domino nostro Pio divina providentia papa sexto causa initneris sui vindobonensis, anno M. DCC. LXXXII. Agriae [Eger], 1782, Typis Scholae Episcopal, LXII p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, a címlapon bejegyzéssel.
20860.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Biblia Sacra Vulgatae editionis sixti V. Pontificis Max. Jussu Recognita Et Clementis VIII... Venetiis, 1757. Ex typ. Redmondiana. XX, 742p. Korabeli, gerincén enyén sérült félbőr kötésben / slightly damaged letaher binding.
20861.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nova Officia Sanctorum pro usu eorum qui ad horas canonicas recitandas tenentur. Agriae [Eger],én. [XVIII. sz. közepe],Typis Rac. Ant. Royer, 120 p. Kartonált kötés, későbbi megerősített gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal, possessori bejegyzésekkel.
20862.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gazda-Szabó (szerk.): Kőrösi Csoma Sándor - Lelki élet, vallásosság. Sepsiszentgyörgy, 2013, T3 Kiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20863.

Rufpreis:
8 000 HUF

Apokalipszisek. Apokrif Iratok. Szerk.: Adamik Tamás. Bp., 1997, Telosz. Kiadói kartonált papírkötés.
20864.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vizsolyi Biblia. I-II. kötet. Bp., 1990, Helikon. Kiadói dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói kartontokban, kísérőfüzettel. Az 1590-ben Vizsolyban nyomtatott Károlyi-biblia reprint kiadása két kötetben. Szép állapotban
20865.

Rufpreis:
10 000 HUF

1853 Szlovák nyelvű egyházi énekeskönyv, imakönyv. (Pest, 1853, Trattner-Károlyi). Korabeli rézveretes, kapcsos egészbőr-kötésben, egy hiányzó kapoccsal, sérült, viseltes állapotban, a címlap és több lap hiányzik.
20866.

Rufpreis:
8 000 HUF

20867.

Rufpreis:
2 000 HUF

20868.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kroust, [Jean Michel] Joan. Mich.: Meditationes de praecipuis fidei mysteriis ad usum clericorum accomodatae [...] Tomus I-II. Agriae [Eger], 1790, Typis Episcopalibus, 410+(2) p.; 474+(4) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, viseltes, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20869.

Rufpreis:
8 000 HUF

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách [...] W Pessti [Pest], 1853, Trattner-Károlyiho. Hozzákötve: Modlitby Nábozné, ze Swatého Pjsma wybrané [...] W Pessti, 1853, Trattner-Károlyiho. Hozzákötve: Přjdawek pronikawych nowych, y nekterych starých pjsnj. W Pessti, 1853, Trattner-Károlyiho. Szlovák nyelven. Korabeli rézveretes egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, erősebben sérült borítóval és gerinccel, szétváló fűzéssel, helyenként sérült, kijáró lapokkal (hiányos?).
20870.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF