Bücher: Religion

Zahl der Lose: 97

20931.

Rufpreis:
2 000 HUF

F. Soós István: Krisztus anyja. Elmélkedések a Bold. Szűz Máriáról. Bp., 1925, Korda. Felvágatlan példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20932.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kuczkowski, Joann. Chronologia biblica ab Adamo ad Christum juxta vulgatam latino polonicam, ... et adnotationibus chronologicis per - - composita A. D. 1835.  Bécs, 1844. Typ. Congr. Mechitaristicae.VIII + 5-91 p. Kiadói papírborítóban, az utolsó lapok felső sarkán kis folt / Small stain on the last few pages
20933.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Répássy János: Katolikus egyháztörténelem a szentlélek eljövetelétől korunkig. Eger, 1886, Szolcsányi. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
20934.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Takács Ince: Assisi küldöttei. Összegyűjtött tanulmányok. Gyöngyös, 1945, Magyar Barát. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
20935.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Szekszárd, 2002., Babits. Reprint. Kiadói egészvászon-kötés.
20936.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szent Biblia. Újszövetségi Szentírás. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Bp., Palladis. Kiadói egészvászon kötés, laza fúzéssel, egy helyütt szétvált.
20937.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20938.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balanyi György: Montecorvinoi János. Bp., 1930, Szent István Akadémia, 34 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
20939.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Felix Tátrai: Mehr Klarheit! Gedanken über den Prohászka-Kultus in Ungarn. hn., én., nyn., 55 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
20940.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Patek Ferenc: Coelestin pápa választása. Bp., 1912., Pallas, 87 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, sérült kötéssel, megviselt állapotban.
20941.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Frenkl Thurzó Tibor (szerk.): Ha Isten nem volna. Egyház és állam másfél évtizede a Magyar Köztársaságban. Az interjúkat készítette és a bevezető esszét írta: Szále László. Bp., 2005, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
20942.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF