Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3233844
31732
478
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Palotás József (1947-) DN "A magyar felsőoktatásért" bronz emlékérem dísztokban (60,5mm) T:UNC 3258302
31733
478
Numismatik
Osváth Mária (1921-) 1974. "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU patina 3237990
31734
478
Numismatik
Pató Róza (1934-2018) 2019. "Markusovszky Lajos Alapítvány" egyoldalas, öntött bronz díjérem, hátoldalon névre szóló gravírozással, dísztokban (73mm) T:AU 3200803
31735
478
Numismatik
R. Kiss Lenke (1926-2000) DN Egyoldalas, feltehetően a művész tenyérlenyomatát ábrázoló bronz plakett (81mm) T:AU
3258571
31736
478
Numismatik
Rajki László (1939-) 1979. "Szabó Pál 1893-1970" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett "Biharugra 1983. máj. 3. Kőrös táj" peremirattal (82mm) T:AU patina 3258458
31737
478
Numismatik
Rajki László (1939-) 1979. "Sinka István 1897-1969." egyoldalas, öntött bronz emlékplakett "Sass Ervinnek 1980. Orosháza Rajki L." peremirattal (82mm) T:AU patina 3258448
31738
478
Numismatik
Rajki László (1939-) 1979. "Darvas Irodalmi Emlékház - Orosháza" kétoldalas bronz emlékplakett "Sass Ervinnek 1980. Orosháza Rajki L." peremirattal (80mm) T:AU patina 3258592
31739
478
Numismatik
Rajki László (1939-) 1984. "Orosháza Kuusan - Koski" kétoldalas, bronz emlékplakett (74x92mm) T:AU patina 3258438
31740
478
Numismatik
Rajki László (1939-) 1985. "25 éves a Kőröstáj / Sas Ervinnek" kétoldalas bronz emlékplakett (95mm) T:AU patina
3258247
31741
478
Numismatik
Rajki László (1939-) 1987-2004. "Bonne Nouvelle Année Rajki L. Szentendre" kétoldalas bronz emlékplakett (5xklf) (52mm) T:AU patina
3258260
31742
478
Numismatik
Rajki László (1939-) 1985. "Bonne Nouvelle Année! Rajki L. Sztendre" kétoldalas bronz emlékplakett (68mm) T:AU patina
3256577
31743
478
50000
Numismatik
Carl Radnitzky (1818-1901) 1870. "A Selmecbányai Bányászati és Erdészeti Akadémia 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. "A. MARIA. THERESIA. HUNG: REGE. METALLICORUM. ACADEMIA - C. RADNITZKY / SCHEMNICII. CONDITA. 1770. PRIMUM. SECULUM. CELEBRAT. 1870" (69mm) T:AU kis patina, ph. Hungary 1870. "100th Anniversary of the Mining and Forestry Academy in Banska Stiavnica" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU small patina, edge error Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF