Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Palotás József (1947-) DN "A magyar felsőoktatásért" bronz emlékérem dísztokban (60,5mm) T:UNC
31732.

Rufpreis:
2 000 HUF

Osváth Mária (1921-) 1974. "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU patina
31733.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pató Róza (1934-2018) 2019. "Markusovszky Lajos Alapítvány" egyoldalas, öntött bronz díjérem, hátoldalon névre szóló gravírozással, dísztokban (73mm) T:AU
31734.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

R. Kiss Lenke (1926-2000) DN Egyoldalas, feltehetően a művész tenyérlenyomatát ábrázoló bronz plakett (81mm) T:AU
31735.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rajki László (1939-) 1979. "Szabó Pál 1893-1970" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett "Biharugra 1983. máj. 3. Kőrös táj" peremirattal (82mm) T:AU patina
31736.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rajki László (1939-) 1979. "Sinka István 1897-1969." egyoldalas, öntött bronz emlékplakett "Sass Ervinnek 1980. Orosháza Rajki L." peremirattal (82mm) T:AU patina
31737.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rajki László (1939-) 1979. "Darvas Irodalmi Emlékház - Orosháza" kétoldalas bronz emlékplakett "Sass Ervinnek 1980. Orosháza Rajki L." peremirattal (80mm) T:AU patina
31738.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rajki László (1939-) 1984. "Orosháza Kuusan - Koski" kétoldalas, bronz emlékplakett (74x92mm) T:AU patina
31739.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rajki László (1939-) 1985. "25 éves a Kőröstáj / Sas Ervinnek" kétoldalas bronz emlékplakett (95mm) T:AU patina
31740.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rajki László (1939-) 1987-2004. "Bonne Nouvelle Année Rajki L. Szentendre" kétoldalas bronz emlékplakett (5xklf) (52mm) T:AU patina
31741.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rajki László (1939-) 1985. "Bonne Nouvelle Année! Rajki L. Sztendre" kétoldalas bronz emlékplakett (68mm) T:AU patina
31742.

Rufpreis:
3 000 HUF

Carl Radnitzky (1818-1901) 1870. "A Selmecbányai Bányászati és Erdészeti Akadémia 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. "A. MARIA. THERESIA. HUNG: REGE. METALLICORUM. ACADEMIA - C. RADNITZKY / SCHEMNICII. CONDITA. 1770. PRIMUM. SECULUM. CELEBRAT. 1870" (69mm) T:AU kis patina, ph. Hungary 1870. "100th Anniversary of the Mining and Forestry Academy in Banska Stiavnica" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU small patina, edge error
31743.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF