Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

1879. "Fiume különálló területként Magyarországhoz való csatolásának 100. évfordulója" bronz emlékérem. "MARIA. THERESIA. HUNG: REX. JUS. FLUMINENSIUM. STATUIT. 1779 - SCHWERDTNER / LAETA. CIVITAS. PRIMUM. CELEBRAT. SAECULUM. 1879 - INDEFICIENTER". Szign.: Johann Schwerdtner (60mm) T:AU Hungary 1879. "100th Anniversary of the Annexing of Fiume directly to Hungary as a corpus separatum" commemorative bronze medallion. Sign.: Johann Schwerdtner (60mm) C:AU Hauser 1669.
31780.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
14

31781.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1895. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896 1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel (35mm) T:XF patina
31782.

Rufpreis:
8 000 HUF

1896. "Az ezredév emlékére - 896-1896 / Makó Város Képviselete" bronz érem füllel (29mm) T:XF patina
31783.

Rufpreis:
4 000 HUF

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32mm) T:F több ph.
31784.

Rufpreis:
1 600 HUF

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF ph, kopott aranyozás, patina
31785.

Rufpreis:
12 000 HUF

31786.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF
31787.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1900. "A Vasmegyei Gazdasági Egyesület / Érdem Érem" bronz érem (35mm) T:AU
31788.

Rufpreis:
5 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Bécs" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József" bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F
31789.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1913. "Baromfitenyésztők Országos Egyesülete 1902 / Az érdem jeléül" jelzett Ag díjérem, hátoldalon "Budapest 1913" gravírozással (43,46g/0.900/50mm) T:XF patina, ph., karc
31790.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

31791.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF