Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 éves fennállása emlékére / 1884-1934" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU,XF
31744.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF
31745.

Rufpreis:
8 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "VII. Országos Szövetkezeti Fotókiállítás Sopron" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (88mm) T:AU
31746.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

31747.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

31748.

Rufpreis:
10 000 HUF

Anton Scharff (1845-1903) 1874. "Kincsem" peremen jelzett Ag emlékérem. "KINCSEM 17.MAERZ 1874" (37,03g/45mm) T:XF a pegazus szárnyai mögött javított felület, ph.  Hungary 1874. "Kincsem" Ag medallion with hallmark on the edge. "KINCSEM 17.MAERZ 1874". Sign.: Anton Scharff (37,03g/45mm) C:XF left from the pegasus' wings restored surface, edge errors  Wurzbach 1070., Hauser 6604.
31749.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

31750.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

31751.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" jelzett Ag piedfort emlékérem (71,27g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31752.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

31753.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Siklódy Lőrinc (1876-1975) 1943. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Pestszentlőrinci Társadalmi és Sportegyesület 1905 / Becsülettel a Hazáért" bronz emlékérem, hátoldalán gravírozott "1943" évszámmal (40mm) T:AU patina
31754.

Rufpreis:
5 000 HUF

Solymári Valkó László (1909-1984) 1960. "Tessedik Sámuel - 1742-1820 - Emlékérem / A Magyar Agrártudományi Egyesületben a szocialista mezőgazdaságért kifejtett kiváló tevékenységért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
31755.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF