Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

1989. "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest" Ag emlékérem, eredeti dísztokban (28,26g/0.925/40mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31841.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat, folt
31842.

Rufpreis:
1 400 HUF

1990. "75 éves Diósgyőri Gépgyár" egyoldalas bronz plakett eredeti "DIGÉP" tokban (82mm) T:UNC
31843.

Rufpreis:
4 000 HUF

31844.

Rufpreis:
3 000 HUF

31845.

Rufpreis:
1 000 HUF

1994. "Patrona Hungariae 1994" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (15,74g/0.925/38mm) T:AU (PP) patina
31846.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1996. "Magyarország halma - Millenium 1896 - A Honfoglalás emlékére 1996" aranyozott Cu emlékérem, hátlapon a Himnusz első soraival (42,5mm) T:AU (PP)
31847.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" bronz emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU (PP)
31848.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) + DN "Szarvas város Barátainak köre - Szarvas" egyoldalas fém emlékérem, hátoldalán "22. Novák István" gravírozással (39mm) T:AU-XF
31849.

Rufpreis:
2 400 HUF

1997. "Borromei Szent Károly / Váci Egyházmegyei Szeminárium - 1780 - 1930 - 1997" kétoldalas bronz emlékérem bőr tokban. Szign.: PGB (69mm) T:AU
31850.

Rufpreis:
4 000 HUF

1998. "Görgey Artúr 1818-1916" bronz emlékérem, hátoldalán "LÁBADI LÁSZLÓ ÚR - VÁC VÁROS POLGÁRMESTERE RÉSZÉRE - A 150 ÉVES A MAGYAR HONVÉDSÉG ÉS ELSŐ FŐVEZÉRÉNEK EMLÉKÉRE - BJHA 1998" gravírozással (104mm) T:AU
31851.

Rufpreis:
8 000 HUF

2000. "AD MEMORIAM ANNI VERSARII MILLE ANNORUM - VÁC 2000" kétoldalas öntött bronz emlékérem (62mm) T:XF
31852.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF