Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161715
31841
478
30000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1989. "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest " Ag emlékérem, eredeti dísztokban (28,26g/0.925/40mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
3169118
31842
478
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat, folt 3251799
31843
478
Numismatik
1990. "75 éves Diósgyőri Gépgyár" egyoldalas bronz plakett eredeti "DIGÉP" tokban (82mm) T:UNC
3206543
31844
478
Numismatik
2940258
31845
478
Numismatik
1993. "15. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." egyoldalas aranyozott fém emlékérem sérült műanyag tokban (42mm) T:AU 3262013
31846
478
14000
Numismatik
1994. "Patrona Hungariae 1994 " kétoldalas jelzett Ag emlékérem (15,74g/0.925/38mm) T:AU (PP) patina
3232660
31847
478
Numismatik
1996. "Magyarország halma - Millenium 1896 - A Honfoglalás emlékére 1996" aranyozott Cu emlékérem, hátlapon a Himnusz első soraival (42,5mm) T:AU (PP) 3214635
31848
478
Numismatik
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" bronz emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU (PP) 3258864
31849
478
Numismatik
1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) + DN "Szarvas város Barátainak köre - Szarvas" egyoldalas fém emlékérem, hátoldalán "22. Novák István" gravírozással (39mm) T:AU-XF
3262666
31850
478
Numismatik
1997. "Borromei Szent Károly / Váci Egyházmegyei Szeminárium - 1780 - 1930 - 1997" kétoldalas bronz emlékérem bőr tokban. Szign.: PGB (69mm) T:AU 3262654
31851
478
Numismatik
1998. "Görgey Artúr 1818-1916" bronz emlékérem, hátoldalán "LÁBADI LÁSZLÓ ÚR - VÁC VÁROS POLGÁRMESTERE RÉSZÉRE - A 150 ÉVES A MAGYAR HONVÉDSÉG ÉS ELSŐ FŐVEZÉRÉNEK EMLÉKÉRE - BJHA 1998 " gravírozással (104mm) T:AU 3262672
31852
478
4400
Numismatik
2000. "AD MEMORIAM ANNI VERSARII MILLE ANNORUM - VÁC 2000 " kétoldalas öntött bronz emlékérem (62mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF