Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3235687
31647
478
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem sérült műanyag tokban (42,5mm) + Fritz Mihály (1947- ) 1980. "József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980. Szeged - Makó" bronz emlékérem hiányos ÁPV tokban + Bognár György (1944-) 1984. "Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója / MÉE Nógrád megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3165905
31648
478
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP12 3041386
31649
478
Numismatik
3177770
31650
478
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1971. "350 éves a Hajdúböszörményi Bocskai Gimnázium " egyoldalas bronz emlékplakett, peremen sorszámozott "110" (44x115mm) T:XF
2988451
31651
478
Numismatik
3262663
31652
478
Numismatik
Demeter Károly (1892-1983) 1985. "Petzvál József 1807-1891 / Fototechnikai,- történeti Gyűjtemény" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:AU egyik oldalon eltüntetett gravírozással 3169495
31653
478
4800
Numismatik
Dévényi János (1934- ) DN "Kazincbarcika - Dimitrovgrád" egyoldalas, öntött bronz plakett (91mm) T:AU,XF 3179645
31654
478
Numismatik
E. Lakatos Aranka (1952-) 2000. "Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság 50. Nagygyűlése Debrecen / Udránszky László 1862-1914 - Jendrassik Lóránd 1896-1970" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU ph.
3104175
31655
478
Numismatik
Ecsedi Mária (1941-) 1998. "A pákozdi csata 150. évfordulója - Székesfehérvár MÉE / A haditanács helyszíne Sukoró ref-templom 1848-1998 " jelzett Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:PP fo.
3147515
31656
478
Numismatik
Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB Bank Rt. - Jól fog rajta az idő / Múlt - Jelen - Jövő 1950-2005" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP fo. 3169581
31657
478
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) ~1980. "Kiemelkedő Szövetkezeti Munkáért - Békés Megyei - MESZÖV " kétoldalas, öntött bronz plakett (97mm) T:AU
3256736
31658
478
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KA1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF