Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem sérült műanyag tokban (42,5mm) + Fritz Mihály (1947- ) 1980. "József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980. Szeged - Makó" bronz emlékérem hiányos ÁPV tokban + Bognár György (1944-) 1984. "Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója / MÉE Nógrád megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31647.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP12
31648.

Rufpreis:
4 000 HUF

31649.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1971. "350 éves a Hajdúböszörményi Bocskai Gimnázium" egyoldalas bronz emlékplakett, peremen sorszámozott "110" (44x115mm) T:XF
31650.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

31651.

Rufpreis:
2 800 HUF

Demeter Károly (1892-1983) 1985. "Petzvál József 1807-1891 / Fototechnikai,- történeti Gyűjtemény" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:AU egyik oldalon eltüntetett gravírozással
31652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dévényi János (1934- ) DN "Kazincbarcika - Dimitrovgrád" egyoldalas, öntött bronz plakett (91mm) T:AU,XF
31653.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

E. Lakatos Aranka (1952-) 2000. "Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság 50. Nagygyűlése Debrecen / Udránszky László 1862-1914 - Jendrassik Lóránd 1896-1970" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU ph.
31654.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ecsedi Mária (1941-) 1998. "A pákozdi csata 150. évfordulója - Székesfehérvár MÉE / A haditanács helyszíne Sukoró ref-templom 1848-1998" jelzett Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:PP fo.
31655.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB Bank Rt. - Jól fog rajta az idő / Múlt - Jelen - Jövő 1950-2005" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
31656.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fritz Mihály (1947- ) ~1980. "Kiemelkedő Szövetkezeti Munkáért - Békés Megyei - MESZÖV" kétoldalas, öntött bronz plakett (97mm) T:AU
31657.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU  Adamo KA1
31658.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF